Megbízónk a régió piacvezető multinacionális nagyvállalata, jelentős autóipari beszállító. Számára keresünk szakmailag felkészült munkatársat az alábbi munkakörbe:

EHS MANAGER

Feladatok

  • A HSE stratégia tervezése és fejlesztése, HSE projektek végrehajtása
  • Új gépek, berendezések, gyártósorok ellenőrzése munkavédelmi szempontból üzembe helyezés, gyártásindítás során
  • Munkavédelmi mérések koordinálása, munkavédelmi mérőszámoknak való megfelelőség biztosítása
  • Munkavédelmi szempontú vizsgálatok, ellenőrzések, munkabalesetek dokumentálása , kivizsgálása és jelentése, megelőző és javító intézkedések
  • HSE auditok szervezése és koordinálása
  • Új dolgozók, alvállalkozók, beszállítók HSE képzésének szervezése
  • Munkavédelmi és egyéb higiéniai eszközök meghatározása, rendelkezésre állásának biztosítása
  • Hatóságokkal való kapcsolattartás
  • Szükséges engedélyek és dokumentációk biztosítása
  • Heti és havi riportok készítése és prezentálása

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú munkavédelmi végzettség
  • Stabil kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Legalább 3-5 év HSE vezetői tapasztalat termelési területen
  • Precíz, proaktív személyiség, jó kommunikációs és szervező készség

Előnyt jelent

  • Tűzvédelmi és környezetvédelmi végzettség
  • ISO 14001 és/vagy ISO 18001 ismerete

  • Stabil, hosszútávú munkalehetőséget biztosító és vonzó juttatási csomag
  • Átlag feletti alapbér
  • Céges autó
  • 13. havi fizetés
  • Havi 18.000,-Ft cafeteria
  • Műszakpótlék
  • Teljesítmény alapú mozgóbér
  • Karácsonyi bónusz
  • Nyugdíjpénztári és, egészségbiztosítási támogatás
  • Bejárási költségtérítés

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: EHS MANAGER, Fejér megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Ruff Viktória
E-mail: viktoria.ruff.cv@impc.hu
Mobil: +36-70-389-4400
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
HUMAN RESOURCES BUSINESS PARTNER - Manufacturing Industry (Veszprém megye)
EHS KOORDINÁTOR (Hatvan-Gyöngyös-Jászberény térsége)
HR BUSINESS PARTNER (Közép-Magyarország)
HR GENERALISTA (Fejér megye)
HR RENDSZERFELELŐS SPECIALISTA (Globális Vállalati Irányelvek Felügyelete) (Veszprém-Székesfehérvár térsége)
HSEE MUNKATÁRS (Veszprém megye)
HSEE TECHNIKUS (Fejér megye, Székesfehérvár környéke)
MŰSZAKI TRÉNING KOORDINÁTOR (Fejér megye)
TALENT ACQUISITION MANAGER (Veszprém megye)
TANMŰHELY-VEZETŐ (Komárom-Esztergom megye)