Megbízónk külföldi tulajdonú nagy tradíciókkal rendelkező gépipari vállalat. Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációival vívta ki. Számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

COMMODITY BUYER - NPI

Feladatok

  • Új projektek beszerzési folyamataiban való aktív részvétel - vas, alumínium, bronz öntvények, kovácsolt alkatrészek
  • Új beszerzett tétel bevezetése (első mintarendeléstől a SOP-ig)
  • Termékcsoport stratégia alapján beszállítók kiválasztása, értékelése, új beszállító bevezetése, folyamatos beszállító fejlesztésben való részvétel
  • RFQ, ártárgyalásokban való részvétel, ill. lebonyolítása
  • Együttműködés applikációs fejlesztéssel, a projekt menedzserekkel, minőségbiztosítással, operatív beszerzéssel, Commodity Menedzsmenttel

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki és/vagy gazdasági végzettség
  • Jó kommunikációs készség
  • Jó projekt menedzsment készségek
  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • Önálló, problémaorientált gondolkodásmód
  • Minimum 2 éves releváns beszerzői tapasztalat
  • SAP R/3 ismeret

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem és cafeteria
  • Változatos feladatok, hosszú távú munkalehetőség

A munkavégzés helye

Budapest (Dél-Pest)

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: COMMODITY BUYER - NPI, Budapest (Dél-Pest)

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: judit.nagy.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
További ajánlataink
BESZERZÉSI CSOPORTVEZETŐ (MŰSZAKI BESZERZÉS) (Fejér megye)
LOGISZTIKAI KOORDINÁTOR (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) (Budapest XVII. kerület)
NEM TERMELÉSI ANYAGBESZERZŐ (Veszprém megye)
RAKTÁROZÁSI MUNKATÁRS (Biatorbágy, M1 főút mentén)
RAKTÁROZÁSI MUNKATÁRS (1 műszak, szabad hétvége, targoncavezetői engedélly) (Budapest XVII. kerület)
RAKTÁROZÁSI SZAKEMBER – Csomagolás, anyagmozgazás, adatrögzítés (Biatorbágy, M1 főút mentén)
SENIOR ELLÁTÁSI LÁNC ELEMZŐ (SUPPLY CHAIN ANALYST) (Győr-Veszprém térsége)
STRATÉGIAI BESZERZŐ (Komárom-Esztergom megye)
TERMELÉSTERVEZŐ (Győr-Veszprém térsége)