Megbízónk Fejér megyei, neves autóipari multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

VILLAMOS TERVEZŐMÉRNÖK

Feladatok

  • Új gyártóeszközök, berendezések elektromos hálózatának tervezése, fejlesztése, megrendelése, beüzemelése
  • Kivitelezési munkák ellenőrzése
  • Eszközök rajzi dokumentációinak elkészítése, karbantartása, módosítása, folyamatos frissítése
  • Kivitelezett gyártóeszközök próbája, átadása a termelésnek
  • Szoros együttműködés a sori gyártómérnökökkel és más területek mérnökeivel és technikusaival
  • Új projektek bevezetésében való aktív részvétel
  • Új technológiák felkutatása
  • Dokumentáció összeállítása (gépdokumentáció, specifikáció)

Elvárások

  • Felsőfokú villamosmérnök, mechatronika mérnök végzettség
  • Elektromos tervezésben szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Tervezőszoftverekben való jártasság (E-Plan)
  • Önálló, szisztematikus, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség, határozott személyiség
  • Csapatmunkában való jártasság

Előnyt jelent

  • Berendezésgyártásban szerzett tapasztalat
  • PLC programozási, robotprogramozási tapasztalat

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, modern nagyvállalati környezet
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Multikulturális környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások (cafeteria, bónusz, bejárási támogatás, letelepedési támogatás)
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: VILLAMOS TERVEZŐMÉRNÖK, Fejér megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: 00272@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
További ajánlataink
BESZERZŐ (ELEKTRONIKAI ALKATRÉSZEK) (Veszprém megye)
COMMODITY BUYER – FORGÁCSOLÁS, ANGOL (Budapest (Dél-Pest))
ELLÁTÁSI LÁNC KOORDINÁTOR (Fejér megye)
GYÁRTÁSLOGISZTIKUS MÉRNÖK (Budapest)
KISZÁLLÍTÁSI ADMINISZTRÁTOR (Biatorbágy, M1 főút mentén)
PROJEKT BESZERZŐ (Közép-Dunántúl)
PROJEKT LOGISZTIKUS (Veszprém környéke)
RAKTÁRI MUNKATÁRS - Targoncás (Budapest (Dél-Pest))
RAKTÁROS (Targonca vezetői jogosítvánnyal) (Budapest (Dél-Pest))
RAKTÁROZÁSI MUNKATÁRS (Biatorbágy, M1 főút mentén)