Megbízónk nemzetközileg ismert vállalat az autóipari üzletágban. Több mint 80.000 munkavállalóval és 200 telephellyel rendelkeznek világszerte. Globális erőforrásaikkal képesek évente több mint 30 millió autó legyártásához hozzájárulni. Fejér megyei dinamikusan növekvő gyáregységükbe keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

VILLAMOS KARBANTARTÓ PRÉS GYÁRTÓBERENDEZÉSEKHEZ ( PLC KÖRNYEZET)

Feladatok

  • Prés gyártóberendezések és azok kiegészítő berendezéseinek villamos karbantartása
  • Egyszerűbb mechanikai karbantartási feladatok ellátása
  • PLC programozás, PLC vezérlésű gépek hibajavítása
  • Üzemzavarok elhárítása
  • Egyéb megelőző és tervezett villamos karbantartási feladatok ellátás

Elvárások

  • Erősáramú berendezés szerelő végzettség
  • 2 - 3 éves szakmai tapasztalat
  • PLC programozási ismeretek (Siemens ) előnyt jelent
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete
  • 3 műszakos (6+2-es) munkarend vállalása

  • Megbízónk stabil, hosszútávú munkalehetőséget biztosít és vonzó juttatási csomagot kínál
  • Versenyképes alapbér, 13. havi fizetés, cafeteria, műszakpótlék, karácsonyi juttatás, teljesítmény alapú mozgóbér
  • Önkéntes nyugdíjpénztár, egészségbiztosítás, utazási támogatás

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: VILLAMOS KARBANTARTÓ PRÉS GYÁRTÓBERENDEZÉSEKHEZ ( PLC KÖRNYEZET), Fejér megye

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft
Kapcsolattartó: Sándorfi Lotti
E-mail: 00229@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-70-389-4400
Telefon: +36-22-500-240
További ajánlataink
GYÁRTÓEGYSÉG VEZETŐ – AUTÓIPAR (Jász-Nagykun-Szolnok megye)
VILLAMOSMÉRNÖK – Tüzeléstechnika - karbantartás, automatizálás (Fejér megye)
AUTÓIPARI FOLYAMATMÉRNÖK (Présgépek) (Fejér megye)
CNC GÉPBEÁLLÍTÓ ÉS KEZELŐ - Lézervágás (Biatorbágy, M1 főút mentén)
ELEKTROMOS KARBANTARTÓ (Szolnok)
ELEKTROMOS KARBANTARTÓ (Fejér megye)
FOLYAMATMÉRNÖK (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) (Fejér megye)
GYÁRTÁSI FOLYAMATMÉRNÖK (Autóipar – Pályakezdők jelentkezését is várjuk) (Veszprém megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Fejér megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Veszprém megye)