Megbízónk globális fémfeldolgozó nagyvállalat. Számára kohászati, tüzeléstechnikai berendezések villamos karbantartása és automatizálása területén szakmai tapasztalatot szerzett villamosmérnököt keresünk az alábbi feladatkörbe:

VILLAMOSMÉRNÖK – Karbantartás, fejlesztés, automatizálás

Feladatok

  • Tüzeléstechnikai és feldolgozó berendezések villamos és automatizálási rendszereinek mérnöki felügyelete
  • PLC programok karbantartása, hibakeresés, programok módosítása
  • Részvétel a karbantartási tervek összeállításában, megvalósításában
  • Számítógépes hálózatok menedzselése
  • Villamos-, automatizálási és informatikai fejlesztési projektek vezetése
  • A terület villamos dokumentációjának naprakészen tartása
  • Beszállítókkal történő szakmai kapcsolattartás

Elvárások

  • Villamos/automatizálási, mechatronikai mérnöki diploma
  • PLC programozási ismeretek (Siemens, Honeywell)
  • Angol nyelvismeret
  • Gyártó vagy fejlesztő vállalatnál szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Kemencék, tüzeléstechnikai berendezések üzemeltetési és karbantartási tapasztalata előny

  • Innovatív környezet, fejlesztési javaslatok támogatása és elismerése, stabil fejlesztési források
  • Versenyképes alapfizetés
  • Jelentős juttatási csomag: 13. havi fizetés, teljesítmény prémium, egészségbiztosítás, életbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztár
  • Utazási és lakhatási támogatás

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: VILLAMOSMÉRNÖK – Karbantartás, fejlesztés, automatizálás, Fejér megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
E-mail: ferenc.kaszas.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-20-30-800
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
PLC MÉRNÖK (Berendezés automatizálás) (Székesfehérvár környéke)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Fejér megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Veszprém megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ SMT MÉRNÖK (Közép-Dunántúl)
HEGESZTŐMÉRNÖK / HEGESZTÉSI TECHNOLÓGUS (Autóipar) (Fejér megye)
PLC MÉRNÖK (Veszprém megye)
SENIOR FOLYAMATMÉRNÖK (NPI feladatok, géptelepítések) (Veszprém megye)