Fejér megyei megbízónk globális autóipari nagyvállalat  számára tapasztalt és elkötelezett szakembert keresünk az alábbi pozícióba:

VEVŐI MINŐSÉGÜGYI CSOPORTVEZETŐ

Feladatok

  • Az adott vállalati üzletág és a vevők közötti kapcsolat gondozása, fejlesztése a minőségügyi folyamatok mentén
  • A vevői minőségügyi mérnök csapat irányítása
  • A vevő specifikus minőségügyi elvárások bevezetésének és standardizálásának biztosítása az adott üzletágon belül
  • A vevői követelmények ismeretének, tudatosságának elmélyítése, oktatása a társterületeken dolgozó kollégák felé
  • Felügyeli az adott gyáregység termelési folyamatait a vevői reklamációk kiküszöbölése érdekében
  • Azonnali reakciót igénylő esetekben problémamegoldó akciók kezdeményezése, a vevői kommunikáció lefolytatása
  • A vevői elégedettséget szolgáló javító és fejlesztő akciók nyomon követése, előmozdítása
  • Az éves célkitűzések monitorozása, a vevői elégedettség előmozdítása
  • Dokumentáció, riportok készítése, prezentálása a menedzsment felé
  • Társosztályokkal, menedzsmenttel történő kapcsolattartás

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 5-10 év autóipari gyártási és vevői minőségügy területén szerzett tapasztalat
  • Minőségügyben csoportvezetőként/projektvezetőként/vezetőként szerzett 3-5 év gyakorlat
  • Autóipari szabványok ismerete ISO TS/IATF/VDA
  • Autóipari módszerek, dokumentációk ismerete: APQP, PPAP, 8D, 5 WHY, Ishikawa, stb.
  • MS Office, ERP ismeret
  • Folyékony angol és német nyelvtudás

Amit megbízónk nyújt

  • Nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások (cafeteria, bónusz, vállalati gépjármű)
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés
  • Dinamikusan fejlődő vállalat, nemzetközi perspektíva

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: VEVŐI MINŐSÉGÜGYI CSOPORTVEZETŐ, Fejér megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: 00219@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK – új termékek, vevők (Cegléd-Szolnok térsége)
BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (Győr-Veszprém térsége)
GARANCIÁLIS MÉRNÖK (WARRANTY ENGINEER) (Veszprém környéke)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (Pápa környéke)
MINŐSÉGELLENŐR (2 VAGY 3 MŰSZAKOS MUNKAREND, FÉMFORGÁCSOLÁS) (Budapest (Dél-Pest))
MINŐSÉGÜGYI CSOPORTVEZETŐ (Fejér megye)
MINŐSÉGÜGYI FOLYAMATMÉRNÖK (Fejér megye)
MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (Fejér megye)
QA RENDSZERMÉRNÖK (Székesfehérvár térsége)
SENIOR MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (Veszprém környéke)