Világszerte elismert C-Parts B2B értékesítő cégcsoport kereskedelmi irodájába keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

VEVŐI KAPCSOLATTARTÓ - KERESKEDELEM

Feladatok

  • A meglévő vevőkörrel történő kapcsolat ápolása, a vevők egyéni igényeinek megértése és magas színvonalú kiszolgálása
  • A saját ügyfélportfólió menedzselése, tartós ügyfélkapcsolat kiépítése és fenntartása
  • A vevők által kért termékek és szolgáltatások időben történő biztosítása
  • A társosztályok dolgozóinak koordinálása az állandó és megfelelő szolgáltatás biztosításához
  • A meglévő ügyfelekkel új üzleti tevékenység kialakítása, az ehhez kapcsolódó fejlesztési területek meghatározása a vevői és a vállalat céljait figyelembe véve
  • Különleges, kihívásokkal teli vevői igényekre eszkalációk indítása
  • Fejlesztési folyamatokban, projektekben való részvétel
  • Dokumentációk, riportok készítése a vezetőség felé

Elvárások

  • Felsőfokú (közgazdász, logisztika) végzettség
  • Műszaki affinitás
  • Legalább 3 év ellátási láncban szerzett tapasztalat
  • Beszállítókkal, vevőkkel történő tárgyalásban szerzett gyakorlat
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Ügyfélközpontú szemlélet
  • Határozott, magabiztos fellépés, erős érdekérvényesítő
  • Kiváló szervező és koordinációs készség
  • Proaktív, dinamikus személyiség
  • Kiváló kommunikációs készség

Előnyt jelent

  • Német nyelvtudás
  • Műszaki termékek értékesítésében szerzett gyakorlat

  • Fejlett technológiával és ellátási lánc rendszerrel működő nemzetközi környezet
  • Rendszeres szakmai továbbképzés
  • Önállóságot, kezdeményezőkészséget támogató szervezeti környezet
  • Versenyképes kereset, 13. havi fizetés, teljesítmény prémium

A munkavégzés helye

Budapest (Dél-Pest)

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: VEVŐI KAPCSOLATTARTÓ - KERESKEDELEM, Budapest (Dél-Pest)

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: 00247@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
További ajánlataink
ÉRTÉKESÍTÉSI MÉRNÖK (MŰANYAGIPAR) (Fejér megye)
KEY ACCOUNT MANAGER (Közép- és Kelet-Magyarország)
MÉRNÖK-ÉRTÉKESÍTŐ (C-Parts) (Közép- és Kelet-Magyarország)