Megbízónk nemzetközi nagyvállalat Bács-Kiskun megyei gyárába keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

ÜZEMVEZETŐ

Feladatok

  • A hegesztő üzem munkafolyamatainak vezetése, felügyelete és támogatása
  • Az üzem szervezetének vezetése, a több műszakos termelés és működés irányítása, a célkitűzések maradéktalan teljesítése a gyártási program, a minőség, a termelési volumen és a költségek tekintetében
  • Aktívan támogatja szervezetének tevékenységét, hatékony együttműködést épít ki saját osztálya és az egyéb osztályok, támogató funkciók között
  • Kidolgozza, fejleszti az általa vezetett munkatársak tudásának/ teljesítményének kiértékelését, részt vesz az őket érintő képzési terv kialakításában
  • Fejleszti területének hatékonyságát és gondoskodik a kitűzött célok megvalósulásáról
  • A munkabiztonsági-, minőségügyi- és a hegesztési munkafolyamatokkal kapcsolatos standardok betartásának felügyelete az adott gyártási területen
  • Fejlesztési, LEAN projektekben történő részvétel
  • Részt vesz a területéhez kapcsolódó költségvetési és létszám tervek és előrejelzések készítésében
  • Rendszeres riportok készítése az operatív vezető és a menedzsment felé

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki (gépészmérnök, anyagmérnök, mechatronikai mérnök) végzettség
  • Legalább 3 év termelésirányításban szerzett gyakorlat
  • Legalább 3 év vezetői tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • IT rendszerek (MS Office, Excel, ERP) alapos ismerete
  • Gyártási folyamatok, technológiák, dokumentációk ismerete
  • Anyagáramlási folyamatok ismerete
  • Vezetési készségek
  • Megbízható, precíz, csapatjátékos személyiség

Előnyt jelent

  • Jártasság a CO hegesztési technológiákban

Amit megbízónk nyújt

  • Stabil, megbízható hátterű, kiegyensúlyozott munkahely
  • Nemzetközi környezet
  • Korszerű technológia, LEAN elvek mentén kialakított gyártási környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások (cafeteria, 13. havi fizetés, bónusz, bejárási támogatás)
  • Letelepedés esetén albérlet támogatás
  • Kompetencia fejlesztő vezetői tréningek

A munkavégzés helye

Bács-Kiskun megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: ÜZEMVEZETŐ, Bács-Kiskun megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: 00267@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
PLC MÉRNÖK (Berendezés automatizálás) (Székesfehérvár környéke)
VILLAMOSMÉRNÖK – Karbantartás, fejlesztés, automatizálás (Fejér megye)
CNC GÉPBEÁLLÍTÓ ÉS KEZELŐ - Lézervágás (Biatorbágy, M1 főút mentén)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Fejér megye)
HEGESZTÉSI ÜZEMVEZETŐ (Bács-Kiskun megye)
HEGESZTŐMÉRNÖK (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) (Bács-Kiskun megye, Dél-Alföld)
HEGESZTŐMÉRNÖK / HEGESZTÉSI TECHNOLÓGUS (Autóipar) (Fejér megye)
SENIOR FOLYAMATMÉRNÖK (NPI feladatok, géptelepítések) (Veszprém megye)
TERMELÉSI EGYSÉG VEZETŐ / PRODUCTION AREA MANAGER (Autóipar) (Fejér megye)
TERMELÉSTERVEZÉSI CSOPORTVEZETŐ (SCM, SAP PP, ANGOL) (Budapest (Dél-Pest))