Megbízónk nagy tradíciókkal rendelkező, multinacionális, fémipari megmunkálással foglalkozó vállalat. Részükre az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

TESZTMÉRNÖK (Járműipar, angol)

Feladatok

  • Kopóalkatrészek vizsgálata
  • Tesztek specifikálása
  • Prototípusok szerelése
  • Mérési rendszerek megtervezése és felépítése
  • Műszeres mérések végrehajtása, eredmények kiértékelése, dokumentáció készítése
  • Reklamációk kivizsgálása, hibaanalízis

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki (gépész, mechatronikai, villamos) végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • 3-5 éves, releváns mérnöki munkakörben szerzett tapasztalat
  • Eredményorientált, rendszerető személyiség

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem
  • Éves bónusz
  • 13. havi fizetés
  • Cafetéria

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: TESZTMÉRNÖK (Járműipar, angol)

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: anna.kovago.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-1-882-3520
További ajánlataink
MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (SQA + QMS) (Jászberény)
MINŐSÉGÜGYI CSOPORTVEZETŐ (Veszprém megye)
COMMODITY SQA MÉRNÖK (Elektronikai termékek) (Veszprém megye)
GARANCIÁLIS ANALÍZIS MÉRNÖK - HARDWARE MÉRNÖK (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) (Veszprém környéke)
GARANCIÁLIS MÉRNÖK (WARRANTY ENGINEER) (Veszprém környéke)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Veszprém megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Pápa környéke) (Pápa környéke)
KÖRNYEZETVÉDELMI TECHNIKUS (NÉMET, PÁLYAKEZDŐK IS BÁTRAN JELENTKEZZENEK!) (Győr-Moson-Sopron megye)
MINŐSÉGÜGYI TERMÉKMÉRNÖK – BŐRFELDOLGOZÁSI ISMERETEK (Kecskemét)
SENIOR MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (Fejér megye)