Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

TESZTMÉRNÖK (ICT/FCT/AOI)

Feladatok

  • Gyártósori tesztberendezések felügyelete
  • Tesztberendezések kvalifikálása
  • A teszt/mérőberendezések kihasználtságával, javításával, karbantartásával kapcsolatos dokumentációk kezelése, adatok elemzése
  • Mérések koordinálása: mérési módszerek, mérési programok előkészítése, R&R analízis készítése
  • Mérési adatok elemzése, jelentések készítése a mérésekről
  • Terméktesztek megbízhatóságának folyamatos tervezése, fejlesztése

Elvárások

  • Felsőfokú mérnöki (villamosmérnök, mechatronika) végzettség
  • Elektronikai gyártás területén szerzett tapasztalat
  • Elektronikai, elektrotechnikai, automatizálási ismeretek
  • SMT tapasztalat, ICT/FCT/AOI ismeretek
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • ERP, MS Office ismeret
  • Minőségügyi rendszerek ismerete
  • Méréstechnikai, gyökér-ok elemzési ismeretek

Előnyt jelent

  • Autóipari gyártóvállalatnál szerzett tapasztalat

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, innovatív nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások (13. havi fizetés, bónusz, cafeteria, étkezési támogatás, bejárási támogatás)
  • Változatos munka, Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: TESZTMÉRNÖK (ICT/FCT/AOI), Veszprém megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: 00289@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-1-882-3520
További ajánlataink
MINŐSÉGÜGYI CSOPORTVEZETŐ (Veszprém megye)
COMMODITY SQA MÉRNÖK (Elektronikai termékek) (Veszprém megye)
GARANCIÁLIS MÉRNÖK (WARRANTY ENGINEER) (Veszprém környéke)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Veszprém megye)
GYÁRTÓÜZEMI HIGIÉNIKUS (ÉLELMISZERIPAR) (Kecskemét környéke)
MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Komárom-Esztergom megye)
SENIOR QUALITY TECHNIKUS (Angol nyelvtudás) (Veszprém környéke)
SQA MÉRNÖK (Veszprém környéke)
SQA MÉRNÖK (Fejér megye)
TERMELÉSI MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (Fejér megye)