Megbízónk termékcsoportjában globális piacvezető, magyarországi vállalata a szállodaipar, a szabadidő ágazat és az autóipar számára fejleszt és gyárt tartós fogyasztási cikkeket. Mobil és stacionárius készülékei a legpatinásabb márkák közé tartoznak és világszerte széles körben ismertek, egyaránt jellemzi őket az igényes design, az átgondolt funkcionalitás, energiatakarékosság  és a már legendás megbízhatóság. A gyár a hagyományos típusok mellett tovább szélesíti termékpalettáját, megtartva az előkelő piaci pozíciót megalapozó termékjellemzőket. Számára a bővülő termékpaletta minőségének és megbízhatóságának további fejlesztéséhez elhivatott szakembert keresünk az alábbi pozícióba:

TESZTLABOR VEZETŐ MÉRNÖK (Termékfejlesztési tesztlaboratórium)

Feladatok

  • A fejlesztő labormérnök és tesztmérnök a fejlesztési igazgató közvetlen munkatársaként tervezi és irányítja a termékfejlesztéshez kapcsolódó teszteket és vizsgálatokat, megtervezi a kísérleti labor struktúráját, kapacitását, kihasználtságát
  • Irányítja, felügyeli és szakmailag támogatja a labor- és mérőtechnikusok munkáját
  • Elkészíti a termék tesztelési terveket a termékfejlesztési projektekhez
  • Első minták, első sorozatban gyártott készülékek tesztelése, a teszteredmények alapján fejlesztési javaslatok kidolgozása
  • Irányítja és szervezi a termék teszteket: mechanikai, teljesítmény, zaj, energia, élettartam, funkció tesztek
  • Értékeli a teszteredményeket és a terveknek megfelelően és elkészíti a tesztriportokat
  • Javaslatot tesz a kísérleti labor fejlesztésére
  • Tanulmányozza az élenjáró konstrukciós és gyártási megoldásokat és javaslatot tesz új megoldásokra
  • Irányítja és szervezi a versenytársak termékeinek tesztelését
  • Igény szerint aktívan részt vesz a nemzetközi termékfejlesztési projektekben

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki (gépészmérnök, villamosmérnök) diploma
  • A szakmai gyakorlatban használható stabil kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Legalább 3 év tapasztalatot szerzett terméktesztelési területen
  • Folyamatos fejlődés igénye, ismeret-átvevő és hasznosító beállítottság
  • Tapasztalat tervezőprogramok használatában (AutoCAD / FS ismeretek)
  • Kiváló kommunikációs és együttműködési képességgel rendelkezik
  • Rugalmas és kitartó személyiség

Amit megbízónk nyújt

  • Élenjáró, növekvő vállalat, stabil piaci környezet
  • Innovatív, fejlesztés-orientált kultúra
  • A nemzetközi gyakorlatok átvételének igénye és lehetősége
  • Személyes szakmai fejlődés támogatása, fejlődési perspektíva

A munkavégzés helye

Jászberény környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: TESZTLABOR VEZETŐ MÉRNÖK (Termékfejlesztési tesztlaboratórium), Jászberény környéke

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: 00329@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-1-882-3520
További ajánlataink
BERUHÁZÁSI PROJEKTVEZETŐ (Nyíregyháza környéke)
ÉPÍTÉSZMÉRNÖK - BERUHÁZÁSI PROJEKTVEZETŐ (Nyíregyháza környéke)
PROJEKTVEZETŐ – TERMÉKFEJLESZTÉS (Nemzetközi termékfejlesztési projektek) (Jászberény környéke)
ELEKTRONIKAI TERMÉKFEJLESZTŐ MÉRNÖK (Közép-Dunántúl)
FEJLESZTÉSI PROJEKTVEZETŐ (Járműipari termékfejlesztés, NPI, angol nyelvtudás) (Veszprém megye)
LEAN MÉRNÖK (Fejér megye)
PROJEKT MÉRNÖK (Veszprém megye)
TERMÉKFEJLESZTÉSI VEZETŐ – CHANGE MANAGER (Közép-Dunántúl)
TERVEZŐMÉRNÖK - KONSTRUKTŐR (Veszprém megye)
TESZTMÉRNÖK –Electric Vehicles R&D Division (Pályakezdők jelentkezését is várjuk) (Veszprém megye)