Nemzetközi nagyvállalat kecskeméti gyárába keresünk – folyamatos bővülés kapcsán - tapasztalattal rendelkező kollégát az alábbi munkakörbe:

TERMELÉSTERVEZŐ (ÉLELMISZERIPAR, GYÁRTÁSLOGISZTIKUS, ANGOL)

Feladatok

  • Az anyagellátási csoport feladatainak, folyamatainak rendszer szintű fejlesztése, csoport tagjainak irányítása,
  • A termelési terv szerinti gyártáshoz szükséges alapanyagok bekérésének és átvételének, valamint azok tételes ellenőrzésének biztosítása,
  • Nyilvántartja a bizonylatokat, melyekkel saját és csoportja munkája során dolgozik,
  • A leltárhoz szükséges adatok biztosítása, kapcsolódó feladatok elvégzése, aktív részvétel a leltár lebonyolításában,
  • Az anyagfelhasználásban tapasztalt nagyobb mértékű eltérések kivizsgálása, javaslattétel a hiba megoldására,
  • A felelősségi körébe tartozó adatbázis naprakész nyilvántartása, és a dokumentáció megfelelő rendszerbe foglalása,
  • Átvételkor, termelés közben keletkezett, vagy észlelt, hibás alapanyagok vagy késztermékek előírások szerinti kezelése,
  • Csomagolási feladatok tervezése és szervezése, kapcsolattartás alvállalkozókkal és társosztályokkal a csomagolási feladatok határidőre történő elvégzésének érdekében,
  • Csomagolási tevékenységek könyvelése és jelentése a felettes vezetők felé

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (szóban, és írásban)
  • Excel magas szintű használata
  • Gyártástervezésben szerzett legalább 1 éves tapasztalat

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes juttatáscsomag
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Multinacionális vállalati háttér, támogató, különösen emberbarát közeg

A munkavégzés helye

Kecskemét környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: TERMELÉSTERVEZŐ (ÉLELMISZERIPAR, GYÁRTÁSLOGISZTIKUS, ANGOL), Kecskemét környéke

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: 00627@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
További ajánlataink
ALAPANYAG TERVEZŐ (Veszprém környéke)
BESZERZÉSI MANAGER (ÉLELMISZERIPAR, ANGOL) (Kecskemét)
BESZERZÉSI MUNKATÁRS (ÉLELMISZERIPAR, ANGOL) (Kecskemét)
BESZERZŐ (Indirekt anyagok) (Veszprém megye)
CUSTOMER SERVICE REPRESENTATIVE (Angol – Délutános munkavégzés) (Budapest XI. kerület)
DIREKT BESZERZŐ – SMT (Elektronika) (Veszprém megye)
LOGISZTIKAI MENEDZSER (RAKTÁR, ANYAGGAZDÁLKODÁS, LOGISZTIKA, ANGOL) (Kecskemét)
PROJEKT LOGISZTIKUS (Veszprém környéke)
STRATÉGIAI BESZERZŐ (INDIREKT ANYAGOK, SZOLGÁLTATÁSOK) (Pápa környéke)
STRATÉGIAI PROJEKT BESZERZŐ (Elektronika) (Veszprém megye)