Megbízónk több kontinensen ismert multinacionális vállalat, amely a szabadidő ágazat részére fejleszt és gyárt az aktív és egészséges életmódot, egészségmegőrzést elősegítő eszközöket és berendezéseket. A vállalatnál folyamatban lévő szervezetfejlesztés keretében létrehozott új feladatkörbe keresünk tapasztalt és elhivatott vezetőt az alant felsorolt szakmai feladatok magas színvonalú ellátására:

TERMELÉSI VEZETŐ

Feladatok

  • A vállalat termelési tevékenységének tervezése, irányítása, felügyelete, a termelési területek munkaszervezése, a termelés folyamatosságának biztosítása, az termelési, minőségbiztosítási, költségoptimalizálási célkitűzések teljesítése, az egészség-, munka- és környezetvédelmi előírások betartatásával. A vállalatnál gyártástechnológia szerinti felosztásban 5 termelési területen mintegy 350 munkatárs végez közvetlen termelési tevékenységet.
  • A felelősségi körébe tartozó termelési egységek irányítása, az egységek optimális működésének biztosítása
  • A termelési terv, a költségterv, a mennyiségi és minőségi célkitűzések teljesítése
  • A termelési egységek termelési és műszaki folyamatainak irányítása, fejlesztése, optimalizálása
  • A mintegy 350 fős létszámú termelési szervezetben dolgozó munkatársak vezetése, motiválása, támogatása és fejlesztése
  • A munkatársak teljesítményének értékelése, fejlesztési intézkedések tervezése a teljesítmény és a hatékonyság javítsa és a személyes célkitűzések elérése érdekében
  • Munkaerő-tervezés, aktív részvétel a munkatársak kiválasztásában
  • Az érvényben lévő gyártási, technológiai és minőségbiztosítási előírások betartása és betartatása
  • Az egységekre kitűzött célokban meghatározott termelési, hatékonysági, minőségi és egyéb mutatók elérése, javítása
  • Javaslattétel javító intézkedésekre, termelési költségek optimalizálására
  • Az egészségvédelmi és munkabiztonsági előírások betartásának biztosítása
  • Aktív részvétel a fejlesztési döntéshozatalban, új termékek gyártásindításának koordinációjában
  • Folyamatoptimalizálás és a lean szemlélet megvalósításának támogatása
  • Rendszeres jelentések készítése a vállalatvezetés és az anyavállalat részére

Elvárások

  • Műszaki, mérnöki, szakmérnöki diploma gépgyártás, termelés menedzsment stb. szakirányok
  • Angol nyelvtudás
  • Minimum 8 év szakmai tapasztalat gyártási, termelési területen, gépipar, autóipar előny
  • Vezetési tapasztalat
  • Rendszerszemlélet, jó elemző- és problémamegoldó készség, kiváló kommunikációs készség

  • Versenyképes alapfizetés, teljesítmény prémium, cafeteria, cégautó
  • Modern, tiszta környezet, fejlesztésalapú változást támogató vállalati kultúra
  • Élenjáró gyakorlatok megismerése a csoport külföldi partnercégeinél, továbbképzések támogatása

A munkavégzés helye

Bács-Kiskun megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: TERMELÉSI VEZETŐ, Bács-Kiskun megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
E-mail: 00404@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-20-30-800
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
További ajánlataink
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Veszprém megye)
KARBANTARTÁSI CSOPORTVEZETŐ (GÉPGYÁRTÁS, ANGOL) (Biatorbágy, M1 főút mentén)
KARBANTARTÓ MÉRNÖK (Bács-Kiskun megye, Dél-Alföld)
SMT MÉRNÖK (GYÁRTÁSTÁMOGATÁS) (Veszprém környéke)
ÜZEMMÉRNÖK - KARBANTARTÁS (Kiskőrös környéke)