Megbízónk globális autóipari fejlesztő és gyártó csoport, termékcsoportjában világszerte az elsők között van. Kiváló minőségű innovatív termékeivel nagyban hozzájárul, hogy a legnagyobb autógyárak tökéletes járműveket gyárthassanak termékei felhasználásával. Világszerte 200 telephelyén folyó gyártást több fejlesztési központja támogatja, biztosítva ezzel nemzetözi vevőkörének gyors, és magas színvonalú kiszolgálását. A növekvő fejlesztési és gyártási  feladatok sikeres teljesítéséhez keresünk elhivatott szakembert a regionális fejlesztési központ szervezetébe, a csoport Fejér megyében működő gyárában történő kihelyezett munkavégzéssel, az alábbi munkakörbe:

TERMÉK MÉRNÖK - Új termék bevezetés, továbbfejlesztés

Feladatok

  • A regionális fejlesztési központ munaktársaként a gyártóvállalathoz kihelyezett feladatkörben koordinálja és megvalósítja a termékek fejlesztésével és módosításával kapcsolatos feladatokat
  • A gyártási programban szereplő vagy bevezetési fázisban lévő termékek módosítása vagy újratervezése az anyagfelhasználás, gyártási kihozatal és a gyártási folymat költségének csökkentése érdekében
  • Termékváltoztatások koordinálása és megvalósítása a futó termékbevezetési projektekben (a vevői igények és a termékvalidáció eredményeinek figyelembe vételével)
  • Koordinálja és végrehajtja az alapanyag, alkatrész beszállítókkal együttműködésben az igényelt technikai változtatásokat
  • A termékeltérések elemzése és a konstrukciós és gyártási folyamat módosítások meghatározása és vevővel egyeztetett végrehajtása
  • A fejlesztési központ képviseletében felelős kapcsolattartó a gyár minőségbiztosítási, mérnökségi, gyártási, beszerzési szervezete és a nemzetközi fejlesztési projekt team-ek között
  • A termékek évenkénti újraminősítéséhez kapcsolódó tesztelési folyamatok koordinálása és megvalósítása

Elvárások

  • Mérnöki végzettség, ideálisan gépészmérnök Bsc, MSc
  • CAD design szoftver ismerete preferáltan Catia vagy NX
  • Angol nyelvtudás
  • Hang- és vibráció mechanikai alapismeretek, rezgések, hangjelenségek elemzésének támogatása
  • Mérési adatok statisztikai elemzésének ismerete
  • Strukturált probléma megközelítés és a hatékony probléma megoldás képessége
  • Külföldi utazások vállalása a nemzetközi fejlesztő központba, vevőkhöz és beszállítókhoz

  • Vonzó javadalmazási csomag: versenyképes alapfizetés, prémium, bejárási támogatás, cafeteria
  • Innovatív nemzetközi csoport, korszerű technológiai környezet
  • Változatos munkafeladatok, tréningek, folyamatos fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: TERMÉK MÉRNÖK - Új termék bevezetés, továbbfejlesztés, Fejér megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
E-mail: 00682@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-20-30-800
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
EQUIPMENT INSTALLATION PROJECT ENGINEER (Product and System Engineering) (Veszprém)
LAUNCH MANAGER (Veszprém megye)
NEMZETKÖZI GYÁRTÁSTECHNOLÓGIAI MÉRNÖK – új termék gyártási folyamat tervezés, időelemzés (Fejér megye)
PROJEKTMÉRNÖK – (Autóipari gyártóberendezések, hegesztési rendszerek) (Fejér megye)
PROJEKTMÉRNÖK (Gyártósor létesítési projektek, géptesztek) (Veszprém környéke)
GYÁRTÓSOR PROJEKTMÉRNÖK (Product Engineering, Equipment Installation, Machine Testing) (Veszprém környéke)
BUSINESS PROCESS ANALYST (SUPPLY CHAIN, SAP) (Veszprém County)
ELEKTRONIKAI FEJLESZTŐMÉRNÖK (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) (Veszprém környéke)
ÉLELMISZERIPARI TERMÉKFEJLESZTŐ (PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!) (Kecskemét)
HARDWARE MÉRNÖK - FEJLESZTÉS, GYÁRTÁSTÁMOGATÁS (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) (Veszprém környéke)