Nemzetközi gyártóvállalat kecskeméti gyárába – folyamatos bővülés miatt – keresünk tapasztalattal rendelkező kollégát az alábbi munkakörbe:

TERMÉKFEJLESZTÉSI MUNKATÁRS (ÉLELMISZERIPAR, ANGOL NYELVTUDÁS) PÁLYAKEZDŐ IS!

Feladatok

  • Aktív részvétel az új termékek kifejlesztésében
  • Új alapanyagokat keres és kapcsolatot tart a beszállítóikkal, továbbá személyesen ellátogat a beszállítók laborjaiba, üzemeibe, mintákat készít, kóstolókat szervez, dokumentálja azokat
  • Piackutatást végez, elemzi a konkurencia termékeit, lépést tart az élelmiszeripari trendekkel, riportokat készít az ERP rendszerben
  • Kapcsolatot tart a társosztályokkal és a beszállítókkal

Elvárások

  • Élelmiszeripari felsőfokú, vagy élelmiszeripari technikusi végzettség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban elengedhetetlen!
  • Word, Excel felhasználói szintű ismerete
  • Jó problémamegoldó képesség és jó kommunikációs készség

Amit megbízónk nyújt

  • Modern munkakörnyezet - teljesen új gyárépület
  • Versenyképes alapbér + havi teljesítmény bónusz + havi jelenléti bónusz + cafetéria
  • Folyamatos fejlődési lehetőség nyelvi és szakmai képzések formájában
  • Multinacionális vállalati háttér, támogató, különösen emberbarát közeg

A munkavégzés helye

Kecskemét környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: TERMÉKFEJLESZTÉSI MUNKATÁRS (ÉLELMISZERIPAR, ANGOL NYELVTUDÁS) PÁLYAKEZDŐ IS!, Kecskemét környéke

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: 00390@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
ENGINEERING TEAM LEADER (CNC machining of vehicle safety parts) (Budapest)
GYÁRTMÁNYFEJLESZTŐ MÉRNÖK – KONSTRUKTŐR (MOBIL HÁZTARTÁSI KÉSZÜLÉKEK) (Jászberény)
GYÁRTÓMÉRNÖK – NPI (FEJLESZTÉS, ELEMZÉS, GYÁRTÁSINDÍTÁS, ANGOL) (Bács-Kiskun megye)
KONSTRUKTŐR - FEJLESZTŐ MÉRNÖK ( VILLAMOS HÁZTARTÁSI KÉSZÜLÉKEK) (Jászberény környéke)
TESZT(RENDSZER)MÉRNÖK – AUTOMATIZÁLT TESZTELÉS, DOKUMENTÁLÁS, ANGOL (Budapest)
TESZTLABOR MÉRNÖK (Veszprém megye)
TESZTMÉRNÖK (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) (Veszprém megye)
TESZTRENDSZER FEJLESZTŐ MÉRNÖK – AUTOMATIZÁLT TESZTELÉS, DOKUMENTÁLÁS, ANGOL, LabVIEW (Budapest)