Megbízónk külföldi tulajdonú nagy tradíciókkal rendelkező gépipari vállalat. Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációival vívta ki. Számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

SZOFTVER TESZT MENEDZSER – SOFTWARE TEST MANAGER (Beágyazott rendszereket tesztelő csoportok és projektek irányítása)

Feladatok

  • Beágyazott rendszerek és diagnosztikai szoftverek tesztelési stratégiájának kialakítása és irányítása
  • Teszt projektek tervezése, koordinációja és folyamatos ellenőrzése, a projekt státusz riportálása
  • Kockázatok minőségi kezelése
  • Teszt környezetek menedzselése
  • Csapatok közötti kommunikáció biztosítása - tesztelési folyamatok, határidők betartása és betartatása
  • Vállalati szabályozások és szabványok betartása
  • Komponens, integrációs és rendszerszintű tesztelés biztosítása
  • Verifikációs és validációs szolgáltatások biztosítása
  • SW tesztelők mentorálása, teljesítmény visszajelzése, karrier tervezés, a tesztelői kapacitás rendelkezésre állásának biztosítása, a tesztelői tudás folyamatos karbantartása és fejlesztése, a projektek, tesztelői csoportok teljesítményének mérése

Elvárások

  • Műszaki/üzleti felsőfokú végzettség
  • Min. 4 év tapasztalat tesztelői csoport(ok) vezetésében
  • Önálló, lendületes munkavégzésre való képesség
  • Párhuzamos munkavégzés, terhelhetőség
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Tesztmódszerek alapos ismerete, ISTQB tanúsítvány
  • Teszt management toolok, DevOps toolok, project plan toolok ismerete (Jenkins, JIRA, PTC Integrity, SVN, Microsoft Project Plan, …)

Előnyt jelent

  • ISTQB CTAL TM tanúsítvány
  • Objektum orientált (Java, C#) és C programozási nyelvek, scriptelési nyelvek ismerete
  • Linux felhasználói szintű ismeret
  • HW-es tesztelői tapasztalat
  • Szoftverfejlesztési metodológiák ismerete
  • Járműipari, biztonságkritikus rendszerek tesztelésével kapcsolatos ismeretek, tapasztalat
  • Német nyelvtudás

Amit megbízónk nyújt

  • Kiemelkedő jövedelem és cafeteria
  • Változatos feladatok, hosszú távú munkalehetőség nemzetközi környezetben

A munkavégzés helye

Budapest (Dél-Pest)

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SZOFTVER TESZT MENEDZSER – SOFTWARE TEST MANAGER (Beágyazott rendszereket tesztelő csoportok és projektek irányítása), Budapest (Dél-Pest)

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: judit.nagy.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
További ajánlataink
HARDVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK (Budapest)
HW / SW TESZTELŐ MÉRNÖK CSOPORTVEZETŐ (Veszprém megye)
SZOFTVER MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (SW FEJLESZTÉS, TESZTELÉS) (Budapest (Dél-Pest))
WEB-FEJLESZTŐ (HTML5, JavaScript) MÉRNÖK (Budapest (Dél-Pest))