Megbízónk külföldi tulajdonú nagy tradíciókkal rendelkező gépipari vállalat. Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos fejlesztésével vívta ki. Számára keresünk munkatársat innovatív fejlesztési területre az alábbi pozícióba:

SZOFTVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK (C, C++, BEÁGYAZOTT RENDSZER, JÁRMŰIPAR)

Feladatok

  • Biztonságkritikus funkciók tervezése és implementálása
  • Szoftverarchitektúra tervezés
  • A folyamatok fejlesztés

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Alapos C / C++ ismeret
  • Jártasság tesztelhető beágyazott kódok fejlesztésében
  • Proaktív, célorientált hozzáállás
  • Csapatmunka
  • Angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Járműipari tapasztalat
  • GPU programozásban szerzett gyakorlat
  • Linux rendszerek ismerete
  • Linux fejlesztésben szerzett tapasztalat

Amit megbízónk nyújt

  • Rugalmas munkaidő
  • Nemzetközi projektek
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások
  • Agilis módszertanok
  • Versenyképes jövedelem és kiemelt juttatási csomag

A munkavégzés helye

Budapest (Dél-Pest)

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SZOFTVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK (C, C++, BEÁGYAZOTT RENDSZER, JÁRMŰIPAR), Budapest (Dél-Pest)

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: 00355@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-1-882-3520
SOFTWARE DEVELOPER (NAVISION, C SHARP, SQL, HTML) (Kecskemét)
OPERATIONAL BPR (SAP CS) (Budapest)