Megbízónk globális autóipari gyártóvállalat, Tier 1-es beszállítóként világszerte több mint 100 üzemében fejleszt és gyárt a hagyományos és elektromos járművekbe fém alkatrészeket és komponenseket. Magyarországi gyára több mint 20 éve működik és fejlődik sikeresen Magyarországon, innovatív, hatékony és megbízható gyártópartnere az autóipari vállalatoknak. A növekvő számú új termék projekt magas színvonalú teljesítéséhez ügyfelünk számára dinamikus és szakmailag elhivatott munkatársat keresünk az alábbi szervezetfejlesztés keretében kialakított pozícióba:

SZERSZÁMMÉRNÖK (Présszerszámok)

Feladatok

  • A Szerszámmérnök a Mérnökség vezető közvetlen munkatársa, feladat- és felelősségi körét a vállalat legértékesebb eszközállományát képező présszerszámok hatékony műszaki menedzsmentje képezi, azzal a fő célkitűzéssel, hogy a termékek gyártása határidőre, megfelelő minőségben és az előirányzott költségszinten valósuljon meg, elvárt szerszám-teljesítmény és javuló fajlagos szerszámköltségek mellett. A szerszámmérnök feladatköre többek között kiterjed a beérkező szerszámok műszaki átvételére, a próbagyártás és az azt követő sorozatgyártás során a szerszámok üzemelésének értékelésére, a javítási igény meghatározására, a szerszám konstrukció fejlesztési javaslatainak kidolgozására, a szerszám teljesítmény- és költség mutatóinak folyamatos figyelésére, értékelésére és javítására
  • Szerszám design dokumentáció felülvizsgálata gyártás és jóváhagyás előtt, visszajelzés a külső szerszámgyártónak, valamint a vállalat mérnöksége és a szerszámkarbantartás számára
  • A szerszámpróbák koordinálása, műszaki segítség nyújtás a szerszámkészítőknek a szerszámpróbák során
  • Szerszámpróbák eredményének értékelése, jelentés készítése szerszám konstrukcióra vonatkozó fejlesztési javaslatokkal
  • Ellenőrző eszközök tervezése és az alkatrészek fejlesztési szintjeinek nyilvántartása, amely releváns az alkatrész minőség jóváhagyásához
  • Releváns termék/komponens mintadarabok biztosítása a gyártási folyamat lépéseihez és a minták összeállításához
  • A présüzem összes KPI mutatója javításának érdekében intézkedések végrehajtása többfunkciós csapatokkal, biztosítva a termelési-, a hatékonysági-, a minőségügyi-, és a selejtcsökkentési célokat
  • Szükség esetén részvétel a napi indító/beszámoló megbeszélésen
  • Mérnökségi változtatás kérvényezésének kezelése és bevezetése, a dizájntól a termelésig
  • Együttműködés más NPI projektmérnökökkel új termékek bevezetése kapcsán a meglévő-, és új gyártósorokon
  • Együttműködés az összes kulcsfontosságú osztállyal a folyamatos fejlesztési projekteken, a létrehozástól a megvalósításig és az elfogadásig
  • A sorozatgyártás, szerszám karbantartás során keletkező információk figyelése, értékelése a szerszám konstrukció javítása, a szerszám-élettartam növelése és a fajlagos szerszám költségek csökkentése céljából
  • Dokumentációk készítése, adatok kezelése, szervezése; jelentések készítése a menedzsment számára

Elvárások

  • Mérnöki diploma, ideálisan gépészmérnök, géptervező, gépészeti fejlesztő, gépgyártástechnológia stb. szakirány
  • Szerszámtervezés, lemezfeldolgozási technológia ismerete
  • Mechanikai tervező szoftverek (AutoCad, AutoCad Inventor, CATIA) ismerete
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban, német nyelvtudás előny
  • Jó térlátás, CMM ismeret/tapasztalat; FMEA, CP, CPK, O.E.E. ismerete
  • Legalább 3 év szerszámgyártásban/lemezfeldolgozásban, alkatrész/komponens gyártásban szerzett tapasztalat
  • Kitűnő együttműködési és kommunikációs készség, proaktív személyiség

Előnyt jelent

  • Autóipari tapasztalat
  • Jártasság CAD tervező szoftver használatában

  • Innovációt és hatékonyság orientáltságot értékelő cégkultúra
  • Versenyképes fizetés, teljesítmény bónusz, juttatások

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SZERSZÁMMÉRNÖK (Présszerszámok), Fejér megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: anna.kovago.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-1-882-3520
ELEKTROMOS KARBANTARTÓ (2 MŰSZAK, SZERELÉS, JAVÍTÁS) (Kecskemét környéke)
ELEKTROMOS KARBANTARTÓ (Folyamatos munkarend – 4 nap munka/4 nap pihenő) (Kecskemét)
ELEKTROMOS KARBANTARTÓ (Folyamatos munkarend) (Fejér megye, Mór környéke)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (ÉLELMISZERIPAR, NPI, ANGOL) (Kecskemét környéke)
KARBANTARTÓ MÉRNÖK (Veszprém környéke)
KARBANTARTÓ TECHNIKUS (Fejér megye)
MECHANIKUS KARBANTARTÓ (Termelővállalati tapasztalattal) (Kecskemét környéke)
MŰSZAKOS ÜZEMVEZETŐ (Jászberény)
MŰSZAKVEZETŐ (ÉLELMISZERIPARI GYÁRTÁS) (Bács-Kiskun megye)
PLC MÉRNÖK (Siemens S7, fejlesztés, hibakeresés) (Pápa környéke)