Megbízó partnerünk anyavállalata nagy tradíciókkal rendelkező, termékkörében piacvezető nemzetközi vállalat-csoport, amely autóipari biztonsági rendszerek fejlesztésével és gyártásával foglalkozik. Életvédelmi berendezéseit csaknem az összes autóipari konszern alkalmazza, termékei túlnyomó részt exportra kerülnek. A gyár saját maga állítja elő termékrendszerének komponenseit, alkatrészeit, többek között a fröccsöntött csatlakozókat, konzolokat. A növekvő piaci igények pontos kielégítése mellett kiemelt cél a termékek elismerten magas minőségének és megbízhatóságának megőrzése és fejlesztése, melynek egyik előfeltétele korszerű gyártóeszközök és szerszámok alkalmazása. A szerszámokkal kapcsolatos mérnöki feladatok komplex megoldására dinamikus és szakmailag elhivatott munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

SZERSZÁMMÉRNÖK (Műanyag fröccsöntő szerszámok)

Feladatok

  • Az előirányzott gyártási célkitűzések teljesítéséhez szüksége műanyag fröccsöntő szerszámok műszaki feltételeinek meghatározása az alábbiakra kiterjedően: várható szerszám élettartam, szerszámüzemelési paraméterek, szükséges karbantartások, felújítások, tartalék alkatrészek, szerszámok újragyártatásának ütemezése, szerszámhibák elemzése, javító intézkedések, módosítások kezdeményezése
  • Új termékek gyártásához a szerszámspecifikáció elkészítése, beszerzés megtervezése, beszállító kiválasztása, szerszám bemintázás és szerszámjóváhagyás megtervezése, a megvalósítás koordinációja, szériagyártásba történő bevezetés
  • A fröccsöntő szerszámok gyártásképes állapotának megőrzéséhez szükséges műszaki feltételek meghatározása a szerszámüzemelési paraméterek, előirányzott karbantartások, felújítások, szerszám korszerűsítés vonatkozásában
  • Fröccsöntő szerszámok beszerzésnek megtervezése életciklus, kapacitás, vagy designváltozás szempontjából
  • Szerszámspecifikáció kidolgozása együttműködve a saját és anyacég szakembereivel
  • Fröccsöntő szerszámok élettartamának nyomon követése, szükséges javítások, felújítások tervezése, megvalósítás követése
  • Szerszám tartalék alkatrész készlet meghatározása
  • A szerszám beszállítók értékelése, javaslattétel a szerszám-beszállítók kiválasztására vonatkozóan
  • Belső változási kérelmek indítása, követése, akcióterv készítése a szerszám szériagyártásba való bevezetésére
  • Időtervek készítése és felügyelete a szerszámjóváhagyás időpontjáig
  • Mintázáshoz szükséges feltételek megszervezése, alapanyag, gyártógép kapacitás biztosítása
  • Műszaki és mintagyártás egyeztetés a beszállítókkal
  • Szerszám-bemintázás megszervezése, méretkorrekciók meghatározása, beszállítók informálása
  • Szerszámjavítások megszervezése, szerszámok javítás utáni állapotának ellenőrzése
  • Szoros együttműködés az NPI projekt csapattal és a folyamatmérnökségi szervezettel

Elvárások

  • Mérnöki diploma (MSc vagy BSc) releváns szakirányon, ideálisan gépészmérnök és szerszámtervező szakmérnök
  • Angol nyelvtudás + német nyelvtudás előny
  • Szerszámgyártás vagy szerszámtervezés területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Műanyag fröccsöntésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Projekt menedzsment, projektvezetési tapasztalat előny
  • Rendszerszemlélet, precíz munkavégzés, önálló, proaktív attitűd, jó kommunikációs és együttműködési készség

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes alapfizetés, juttatások
  • Eredményorientáltságot preferáló és fejlődést elősegítő, dinamikus nemzetközi cégkultúra
  • Harmonikus környezet, rugalmas munkaidő, csapatszellemű együttműködés

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SZERSZÁMMÉRNÖK (Műanyag fröccsöntő szerszámok), Veszprém megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
E-mail: 00512@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-20-30-800
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
További ajánlataink
LEAN MANAGER (Pápa környéke)
GYÁRTÓMÉRNÖK – NPI (FEJLESZTÉS, ELEMZÉS, GYÁRTÁSINDÍTÁS, ANGOL) (Bács-Kiskun megye)
NPI MÉRNÖK (Bács-Kiskun megye, Dél-Alföld)
PROJEKTVEZETŐ (Veszprém megye)
TERMÉKFEJLESZTÉSI MUNKATÁRS (ÉLELMISZERIPAR, ANGOL NYELVTUDÁS) PÁLYAKEZDŐ IS! (Kecskemét környéke)
TERMÉKMÉRNÖK (APQP, NPI) (Bács-Kiskun megye, Dél-Alföld)
TERVEZŐMÉRNÖK (Célgépgyártás, autóipar) (Fejér megye)
TESZT(RENDSZER)MÉRNÖK – AUTOMATIZÁLT TESZTELÉS, DOKUMENTÁLÁS, ANGOL (Budapest)
TESZTLABOR MÉRNÖK (Veszprém megye)
TESZTMÉRNÖK (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) (Veszprém megye)