Nemzetközi járműipari nagyvállalat nyugat-dunántúli gyárába keresünk tapasztalattal rendelkező kollégát az alábbi munkakörbe:

SZÉRIA DISZPONENS (ANGOL ÉS NÉMET NYELV, VEVŐI KAPCSOLATOK)

Feladatok

  • Vevői lehívások kezelése, fogadása, adminisztrálása
  • Együttműködés a diszpozícióval
  • Folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel telefonon és e-mailen. Logisztikai reklamációkezelés

Elvárások

  • Német ÉS angol társalgási szintű szóbeli ismerete
  • Felsőfokú végzettség
  • 2-5 év logisztikai tapasztalat Diszponens vagy Szériadiszponens pozícióban.
  • Erős, diplomatikus kommunikációs és kiváló problémamegoldó képesség

Amit megbízónk nyújt

  • Modern munkakörnyezet – rugalmas munkaidő
  • Versenyképes juttatáscsomag: alapbér, cafeteria már próbaidőre is!, teljesítmény- és hűségbónusz, bejárás támogatása
  • Folyamatos fejlődési lehetőség nyelvi és szakmai képzések formájában
  • Multinacionális vállalati háttér, támogató közeg

A munkavégzés helye

Győr-Moson-Sopron megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SZÉRIA DISZPONENS (ANGOL ÉS NÉMET NYELV, VEVŐI KAPCSOLATOK), Győr-Moson-Sopron megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: 00497@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
További ajánlataink
ALAPANYAG TERVEZŐ (Veszprém környéke)
CSOMAGOLÁSTECHNIKAI KOORDINÁTOR (ÚJ DESIGN, MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS, LOGISZTIKA) (Veszprém megye)
DIREKT BESZERZŐ – SMT (Elektronika) (Veszprém megye)
LOGISZTIKAI CSOPORTVEZETŐ (Veszprém megye)
LOGISZTIKAI FOLYAMATFEJLESZTŐ (LOGISTIC FLOW ANALYST, SAP, ANGOL) (Veszprém megye)
PROJEKT LOGISZTIKUS (Veszprém környéke)
RAKTÁRI CSOPORTVEZETŐ (ÉLELMISZERIPAR) (Bács-Kiskun megye)
STRATÉGIAI BESZERZÉSI MANAGER– FORGÁCSOLT TERMÉKEK, ANGOL (Budapest (Dél-Pest))
STRATÉGIAI PROJEKT BESZERZŐ (Elektronika) (Veszprém megye)
VEVŐI KAPCSOLATTARTÓ / GYÁRTÁSTERVEZŐ (Veszprém megye)