Fejér megyei neves autóipari beszállító cég megbízásából az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

SQA MÉRNÖK

Feladatok

  • Részvétel a beszállítók kiértékelésében
  • Beszállítói első minta folyamatának nyomon követése, határidőtervek felügyelete
  • Beszállítói változások nyomon követése
  • A beszállítói bemintázások koordinálása a sorozatgyártásban
  • Beszállítói reklamációk felügyelete, intézése
  • Beszállítói auditok végzése felmérés, vagy javítás céljából

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Min.2-3 éves, autóiparban szerzett szakirányú gyakorlat
  • Termelésirányító-rendszer ismeretek
  • Német és/vagy angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Jó kommunikációs és szervező készség
  • Határozott fellépés

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag (cafeteria, teljeskörű bejárási támogatás)
  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési, képzési lehetőség

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SQA MÉRNÖK, Fejér megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: 00257@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
BESZÁLLÍTÓ FEJLESZTŐ MÉRNÖK – SQA (Cégautó tartozik a munkakörhöz!) (Bács-Kiskun megye)
COMMODITY SQA MÉRNÖK (Elektronikai termékek) (Veszprém megye)
EGÉSZSÉGBIZTONSÁGI MÉRNÖK (GYÁRTÓTÉRI HIGIÉNIA, ANGOL) (Veszprém megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Veszprém megye)
MINŐSÉGÜGYI CSOPORTVEZETŐ (Veszprém megye)
SENIOR QUALITY TECHNIKUS (Angol nyelvtudás) (Veszprém környéke)
SENIOR VEVŐI MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (Pápa környéke)
SQA MÉRNÖK (Veszprém környéke)
TESZTMÉRNÖK (ICT/FCT/AOI) (Veszprém megye)
VEVŐI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Veszprém megye)