Megbízónk Veszprém megyei, neves autóipari multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

SQA MÉRNÖK

Feladatok

  • A vállalathoz beérkező alapanyagok felügyelete
  • A beérkező alapanyagok minőségellenőrzési folyamatainak meghatározása, koordinálása
  • Hibás alkatrészek esetén a beszállító informálása, a rendszeren keresztül reklamáció indítása
  • Beszállítóval együttműködve válogatási akciók koordinálása
  • A beszállítói hibajavító intézkedések felügyelete, riportok kiértékelése
  • Dokumentációk, riportok készítése, statisztikák (ppm, költségek) követése
  • Súlyos incidens esetén a probléma vezetőség felé történő továbbítása
  • Társosztályokkal történő szoros együttműködés

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Termelő vállalatnál szerzett 1-2 év mérnöki, minőségügyi tapasztalat
  • Stabil kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Autóipari szabvány IATF 16949 és minőségügyi technikák (8D, 5 Why, PDCA, SPC, stb.) ismerete
  • Határozott fellépés
  • Kiváló kommunikációs és szervező készség
  • Precíz, megbízható munkavégzés

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, modern nagyvállalati környezet
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Multikulturális környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)

A munkavégzés helye

Veszprém környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SQA MÉRNÖK, Veszprém környéke

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: 00264@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
További ajánlataink
MINŐSÉGÜGYI CSOPORTVEZETŐ (Veszprém megye)
COMMODITY SQA MÉRNÖK (Elektronikai termékek) (Veszprém megye)
GARANCIÁLIS MÉRNÖK (WARRANTY ENGINEER) (Veszprém környéke)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Veszprém megye)
GYÁRTÓÜZEMI HIGIÉNIKUS (ÉLELMISZERIPAR) (Kecskemét környéke)
MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Komárom-Esztergom megye)
SENIOR QUALITY TECHNIKUS (Angol nyelvtudás) (Veszprém környéke)
SQA MÉRNÖK (Fejér megye)
TERMELÉSI MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (Fejér megye)
TESZTMÉRNÖK (ICT/FCT/AOI) (Veszprém megye)