Megbízónk Veszprém megyei, neves autóipari multinacionális vállalat megbízásából szakembert keresünk az alábbi pozícióba:

SENIOR VEVŐI MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK

Feladatok

  • A vevővel történő kapcsolattartás a meglévő és új termékeknél
  • Új termékek bevezetési folyamatainak támogatása, PPAP dokumentáció elkészítése és benyújtása
  • Mintagyártási folyamatok koordinálása, mérések felügyelete
  • Vevői reklamációk kezelése, vevői portálok alkalmazása
  • A gyártással történő napi kapcsolattartás, minőségügyi hibák kiküszöbölése
  • Elemzések, statisztikák készítése
  • Vevői auditokon történő részvétel
  • Szoros együttműködés a társterületekkel (termelés, mérnökség, SQA, logisztika, stb.)

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Termelő vállalatnál minőségügy területén szerzett több év szakmai tapasztalat
  • Fémipari, hegesztett, összeszerelt termékek minőségügyi követelményeiben való jártasság
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Autóipari szabvány IATF, VDA 6.3 és minőségügyi technikák ismerete (APQP, PPAP, MSA, SPC, FMEA, CP, 8D, 5 Why, etc.)
  • Határozott fellépés
  • Kiváló kommunikációs és szervező készség

Előnyt jelent

  • Német nyelvtudás

  • Versenyképes jövedelem, 100%-os bejárási támogatás, cafeteria
  • Letelepedési és albérleti támogatás
  • Innovatív nemzetközi csoport, korszerű technológiai környezet
  • Változatos munkafeladatok, tréningek, folyamatos fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye

Pápa környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SENIOR VEVŐI MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK, Pápa környéke

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: 00252@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI CSOPORTVEZETŐ (ÉLELMISZERIPARI GYÁRTÁS) (Kecskemét környéke)
COMMODITY SQA MÉRNÖK (Elektronikai termékek) (Veszprém megye)
GARANCIÁLIS MÉRNÖK (WARRANTY ENGINEER) (Veszprém környéke)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Veszprém megye)
GYÁRTÓÜZEMI HIGIÉNIKUS (ÉLELMISZERIPAR) (Kecskemét környéke)
MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Komárom-Esztergom megye)
MINŐSÉGELLENŐRZÉSI CSOPORTVEZETŐ (ÉLELMISZERIPAR, ANGOL) (Kecskemét környéke)
MINŐSÉGÜGYI CSOPORTVEZETŐ (Veszprém megye)
SENIOR MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK – Angol és Német nyelvtudással (Fejér megye)
SENIOR QUALITY TECHNIKUS (Angol nyelvtudás) (Veszprém környéke)