Nemzetközi tulajdonosi hátterű megbízónk elektromos járművek hajtásrendszeréhez fejleszt és gyárt komponenseket, célkitűzése innovatív hajtástechnikai megoldásokkal a jövő fenntartható és kibocsátásmentes mobilitásának megvalósítása.  Számára a felépítési és felfutási szakaszban lévő Fejlesztő részleghez keresünk elhivatott szakembert az alábbi pozícióba:

SENIOR QUALITY TECHNIKUS (Angol nyelvtudás)

Feladatok

  • Termékek minőségének biztosítása különböző vizsgálatokkal
  • Rendszeres vizuális ellenőrzések (szakító vizsgálatok, dimenzionális és súlymérések) elvégzése
  • Röntgen vizsgálatok elvégzése
  • Gyártási folyamat indítása
  • Sorozatminták kezelése,ellenőrzése
  • Gyártás során keletkező hibák okainak kivizsgálása
  • Reklamációk kezelése
  • Késztermékek/ Félkész termékek zárolása esetleges hiba fellépése esetén
  • Kieső termékek első szintű analizálása és a nem megfelelő termékek selejtezése

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Minőségügyi területen szerzett releváns tapasztalat
  • Minőségügyi rendszerek, ISO szabvány ismerete
  • Angol nyelv (szóban-írásban aktív középszint)
  • 3 műszakos munkarend vállalása

  • Szakmai ambíciókat, kreatív kezdeményezéseket támogató innovatív szellemű vállalati kultúra
  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag (teljesítménybónusz, cafeteria, étkezési hozzájárulás, bejárási támogatás, 13. havi juttatás)
  • Korszerű gyár, tiszta környezet, modern munkaeszközök
  • Teljesítményt elismerő perspektíva felfutó nagyvállalatnál

A munkavégzés helye

Veszprém környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SENIOR QUALITY TECHNIKUS (Angol nyelvtudás), Veszprém környéke

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: 00416@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-1-882-3520
További ajánlataink
MINŐSÉGÜGYI CSOPORTVEZETŐ (Veszprém megye)
COMMODITY SQA MÉRNÖK (Elektronikai termékek) (Veszprém megye)
GARANCIÁLIS MÉRNÖK (WARRANTY ENGINEER) (Veszprém környéke)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Veszprém megye)
GYÁRTÓÜZEMI HIGIÉNIKUS (ÉLELMISZERIPAR) (Kecskemét környéke)
MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Komárom-Esztergom megye)
SQA MÉRNÖK (Veszprém környéke)
SQA MÉRNÖK (Fejér megye)
TERMELÉSI MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (Fejér megye)
TESZTMÉRNÖK (ICT/FCT/AOI) (Veszprém megye)