Fejér megyei neves autóipari beszállító cég megbízásából az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

SENIOR MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK

Feladatok

  • A vevői és gyártási minőségügyi csoport irányítása (mérnökök és minőségügyi technikusok)
  • A gyártási területek minőségügyi felügyelete
  • Közreműködés reklamációk kivizsgálásában
  • Vevői auditokon való részvétel
  • Hibaanalízisek, kiértékelések elvégzése, a kiértékelési rendszer felülvizsgálata
  • Minőségügyi dokumentációk felügyelete
  • Havi, negyedéves éves, statisztikák készítése, riportolás a management felé
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, telephelyen belül és kívül

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Min. 5 év minőségbiztosítási területen szerzett autóipari tapasztalat
  • Minőségügyi szabványok és technikák ismerete (IATF, PPAP, FMEA, CP, SPC, MSA, 8D, 5 Why, stb.)
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Vezetői tapasztalat
  • Jó kommunikációs és szervező készség
  • Határozott fellépés

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag (cafeteria, teljeskörű bejárási támogatás)
  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési, képzési lehetőség

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SENIOR MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK, Fejér megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: 00445@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
További ajánlataink
MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (SQA + QMS) (Jászberény)
MINŐSÉGÜGYI CSOPORTVEZETŐ (Veszprém megye)
COMMODITY SQA MÉRNÖK (Elektronikai termékek) (Veszprém megye)
GARANCIÁLIS ANALÍZIS MÉRNÖK - HARDWARE MÉRNÖK (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) (Veszprém környéke)
GARANCIÁLIS MÉRNÖK (WARRANTY ENGINEER) (Veszprém környéke)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Veszprém megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Pápa környéke) (Pápa környéke)
KÖRNYEZETVÉDELMI TECHNIKUS (NÉMET, PÁLYAKEZDŐK IS BÁTRAN JELENTKEZZENEK!) (Győr-Moson-Sopron megye)
MINŐSÉGÜGYI TERMÉKMÉRNÖK – BŐRFELDOLGOZÁSI ISMERETEK (Kecskemét)
SENIOR QUALITY TECHNIKUS (Angol nyelvtudás) (Veszprém környéke)