Megbízónk Bács-Kiskun megyei, neves autóipari multinacionális termelővállalat számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

SENIOR LOGISZTIKAI BESZERZŐ

Feladatok

  • Vevői megrendelések ütemezése, visszaigazolása, határidőre kiszállítása
  • Alapanyag rendelések kiküldése a beszállítók felé a vevői igények alapján
  • A készletszintek és a megrendelés állomány folyamatos ellenőrzése
  • Napi szintű kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Beszállítói visszaigazolások és beszállítások határidejének nyomon követése
  • Kiszállítások koordinációja és monitorozása
  • Minőségügyi probléma esetén a reklamációs folyamat koordinálása
  • Alapanyag paramétereinek karbantartása az ERP rendszerben
  • Raktárkészlet optimalizálása
  • ERP rendszer és Excel napi szintű használata, kimutatások készítése
  • Auditokon való részvétel
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (logisztika, gazdasági)
  • Minimum 5 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Haladó szintű számítógépes ismeretek
  • ERP rendszer ismeret
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Rugalmas, dinamikus, proaktív attitűd
  • Kiváló szervező és kommunikációs készség

Előnyt jelent

  • Autóipari tapasztalat

  • Versenyképes jövedelem + 13. havi fizetés, bejárási támogatás, étkezési hozzájárulás
  • Folyamatosan bővülő stabil hátterű munkahely
  • Fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet

A munkavégzés helye

Kecskemét

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SENIOR LOGISZTIKAI BESZERZŐ, Kecskemét

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft
Kapcsolattartó: Sándorfi Lotti
E-mail: 00654@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-70-389-4400
Telefon: +36-22-500-240
KARBANTARTÁSI VEZETŐ - CNC megmunkáló üzem (Budapest környéke (délpesti rány))
ALAPANYAG TERVEZŐ (Veszprém környéke)
BESZERZŐ (Indirekt anyagok) (Veszprém megye)
CUSTOMER SERVICE REPRESENTATIVE / VEVŐI KAPCSOLATTARTÓ (Angol nyelvtudással) (Budapest XI. kerület)
DIREKT BESZERZŐ – SMT (Elektronika) (Veszprém megye)
LOGISZTIKAI MENEDZSER (RAKTÁR, ANYAGGAZDÁLKODÁS, LOGISZTIKA, ANGOL) (Kecskemét)
PROJEKT LOGISZTIKUS (Veszprém környéke)
SENIOR STRATÉGIAI BESZERZŐ (ÉLELMISZERIPAR, ANGOL) (Kecskemét)
STRATÉGIAI BESZERZŐ (INDIREKT ANYAGOK, SZOLGÁLTATÁSOK) (Pápa környéke)
STRATÉGIAI PROJEKT BESZERZŐ (Elektronika) (Veszprém megye)