Piacvezető, nemzetközi gyártóvállalat megbízásából a vállalat jogi szervezetének vezetésére munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

SENIOR LEGAL COUNSEL

Feladatok

  • A vállalat vezetőinek jogi támogatása
  • A vállalat jogszabályi megfelelésének biztosítása
  • A vállalat kereskedelmi és társasági szerződéseinek előkészítése, kidolgozása, véleményezése
  • Vagyon- és felelősségbiztosítási szerződések átnézése, véleményezése, szükség esetén módosítási javaslatok kidolgozása, részvétel a kapcsolódó tárgyalásokon, megbeszéléseken
  • Bel- és külkereskedelmi szerződések pénzügyi vonatkozásainak véleményezése, szükség esetén módosítási javaslatok kidolgozása
  • Banki szolgáltatásokhoz kapcsolódó szerződések véleményezése, részvétel a kapcsolódó tárgyalásokon, megbeszéléseken
  • A vállalat képviselete társasági és kereskedelmi, munkajogi szerződésekkel összefüggésben
  • Adatvédelmi felelősi feladatok ellátása
  • A jogi team vezetése

Elvárások

  • Magyar egyetemi jogi diploma
  • Legalább 6-8 év nemzetközi vállalatnál vagy ügyvédi irodában szerzett szakmai tapasztalat
  • Jogi szakvizsga
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Mély társasági és kötelmi jogi ismeret, munkajogi ismeret előny
  • Vezetői készségek
  • Precizitás, megbízhatóság
  • Lojalitás, cégképviselet
  • Önállóság és döntéshozatali képesség
  • Ügyfélorientált szemlélet

  • Vezetői alapfizetés, vezetői kompenzációs csomag (teljesítmény prémium, cafeteria stb.), cégautó
  • Aktív részese a vállalati stratégia formálásának
  • Szakmai tapasztalatok gyors fejlesztésének lehetősége nemzetközi vonatkozásban is

A munkavégzés helye

Hatvan-Jászberény-Gyöngyös térsége

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SENIOR LEGAL COUNSEL, Hatvan-Jászberény-Gyöngyös térsége

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Koronghy Erika
E-mail: erika.koronghy.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-220-8636
Telefon: +36-1-882-3520
REGIONÁLIS HR BUSINESS PARTNER - 2 gyárban (Magyarország, Ausztria) (Fejér megye és Ausztria)
EHS CSOPORTVEZETŐ – EHS TEAM LEADER (Kiemelt munkavédelmi feladatkörrel) (Hatvan, Gyöngyös, Jászberény térsége)
EHS KOORDINÁTOR (MUNKA-, KÖRNYEZETVÉDELEM, KÉPZÉSEK, BELSŐ AUDITOK) (Veszprém megye)
HR GENERALISTA (Veszprém megye)
HR KONTROLLER (Fejér megye)
HSEE KOORDINÁTOR (KÖRNYEZETMÉRNÖK, MUNKA- ÉS TŰZVÉDELEM, ANGOL) (Fejér megye, Székesfehérvár környéke)