Móri autóipari vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

SENIOR KERESKEDELMI KOORDINÁTOR ( NPI, angol)

Feladatok

  • NPI projektek lekövetése, aktív és konstruktív részvétel az új projektekben
  • Operatív folyamatok irányítása, különös tekintettel a reklamációk lekövetésére és megoldására
  • Szoros együttműködés a projekt-team tagjaival, dokumentációk ellenőrzése, riportok elkészítése és lefolytatása az ügyvezető helyettes felé
  • A folyamatos vevői kapcsolattartás támogatása, kiszállítások ellenőrzése
  • Aktív részvétel az auditokban, megszervezésükben, lefolytatásukban

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Többéves tapasztalat B2B kereskedelemben (előny: autóipar)
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás (német és spanyol előny!)
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Precíz munkavégzés
  • Kiváló együttműködő készség

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Cafeteria, negyedéves bónusz, kimagasló bejárási támogatás
  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SENIOR KERESKEDELMI KOORDINÁTOR ( NPI, angol), Fejér megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: 00619@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
CUSTOMER SERVICE TEAM LEADER (Supply Chain, Angol – Délutános munkavégzés) (Budapest XI. kerület)
ÉRTÉKESÍTÉSI MUNKATÁRS (Gyártóipar) (Mór)