Veszprém megyei multinacionális autóipari beszállító vállalat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

SENIOR ELLÁTÁSI LÁNC ELEMZŐ (SUPPLY CHAIN ANALYST)

Feladatok

  • Vevői érdekek képviselete, azaz a termékfelelősök munkájának támogatása
  • Folyamatos anyagellátás biztosítása
  • Beszállítókkal, vevőkkel való kapcsolattartás, ennek fejlesztése
  • Gyártástervezés a vevői igények és a gyártási kapacitások figyelembe vételével
  • Aktív részvétel az NPI projektekben
  • Kapacitástervezés a vevői rövid-, és hosszú távú előrejelzések figyelembevételével
  • Kiszállítási folyamat felügyelete, szükség esetén extra fuvarok szervezése
  • Folyamatos készletoptimalizálás, készletcsökkentés a termelés veszélyeztetése nélkül
  • SAP rendszer felügyelete, a logisztikai modulok működésének ellenőrzése (SD, MM)
  • Extra költségek minimalizálása
  • Részvétel a beszállítók értékelésében
  • Akciók bevezetése a készletpontosság növelése érdekében
  • Részvétel a leltárokban
  • Vevői reklamációk kezelése logisztikai témában

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség gazdasági vonalon
  • Hasonló munkakörben szerzett, legalább 3 éves vezetői munkatapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Munka- és tűzvédelmi, valamint biztonságtechnikai előírások ismerete
  • Utazási hajlandóság

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés

A munkavégzés helye

Győr-Veszprém térsége

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SENIOR ELLÁTÁSI LÁNC ELEMZŐ (SUPPLY CHAIN ANALYST), Győr-Veszprém térsége

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: judit.nagy.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
További ajánlataink
COMMODITY BUYER - NPI (Budapest (Dél-Pest))
LOGISZTIKAI MÉRNÖK (Fejér megye)
LOGISZTIKAI PROJEKT KOORDINÁTOR (Fejér megye)
NEM TERMELÉSI ANYAGBESZERZŐ (Veszprém megye)
PROJEKTVEZETŐ (BESZÁLLÍTÓI KAPACITÁSFEJLESZTÉS, FORGÁCSOLT TERMÉKEK, ÖNTVÉNYEK) (Budapest (Dél-Pest))
RAKTÁROZÁSI MUNKATÁRS (Biatorbágy, M1 főút mentén)
RAKTÁROZÁSI SZAKEMBER – Csomagolás, anyagmozgazás, adatrögzítés (Biatorbágy, M1 főút mentén)
STRATÉGIAI BESZERZŐ (Fejér megye)
STRATÉGIAI BESZERZŐ (Veszprém megye)
TERMELÉSTERVEZŐ (Győr-Veszprém térsége)