Nemzetközi nagyvállalat kecskeméti gyárába – folyamatos bővülés miatt – keresünk tapasztalattal rendelkező kollégát az alábbi munkakörbe:

RAKTÁROS (Műszaki beszerzés, élelmiszeripar)

Feladatok

  • Műszaki raktár működtetése
  • Beszerzési feladatokban való közreműködés
  • A beszerzési problémák azonnali jelentése a karbantartási csoportvezetőnek, junior karbantartási menedzsernek
  • Javaslattétel a gépek, berendezések, épületek rendszeres karbantartását érintő beszerzési feladatok kapcsán
  • Beszerzési igényekről történő információátadás a karbantartáshoz szükséges alkatrészekre, rezsianyagokra a rendszeresített formanyomtatványon a karbantartási csoportvezetőnek vagy a junior karbantartási menedzser részére

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói számítógép kezelés
  • MS Office ismerete

Amit megbízónk nyújt

  • Modern, részben új munkakörnyezet
  • Versenyképes alapbér +műszakpótlék + teljesítmény bónusz + étkezési hozzájárulás
  • Multinacionális vállalati háttér, támogató, különösen emberbarát közeg

A munkavégzés helye

Kecskemét környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: RAKTÁROS (Műszaki beszerzés, élelmiszeripar), Kecskemét környéke

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: 00501@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
További ajánlataink
PURCHASING TEAM LEADER (Hatvan környéke)
ALAPANYAG TERVEZŐ (Veszprém környéke)
ANYAGGAZDÁLKODÁSI MUNKATÁRS - Beszerzés (Fejér megye)
BESZERZÉSI VEZETŐ (ÉLELMISZERIPAR, FMCG, ANGOL) (Kecskemét környéke)
BESZERZŐ (Indirekt anyagok) (Veszprém megye)
DIREKT BESZERZŐ – SMT (Elektronika) (Veszprém megye)
DISTRIBUTION CENTRE MANAGER (Gyál)
ELLÁTÁSI LÁNC ÉS ANYAGTERVEZÉSI CSOPORTVEZETŐ (Veszprém környéke)
GYÁRTÁSLOGISZTIKUS (Jászberény)
LOGISZTIKAI BESZERZŐ (Kecskemét)