Nemzetközi nagyvállalat gyárába – folyamatos bővülés miatt – keresünk tapasztalattal rendelkező kollégát az alábbi munkakörbe:

RAKTÁRI CSOPORTVEZETŐ (ÉLELMISZERIPAR)

Feladatok

  • A biztonsági raktári készlet folyamatos fenntartásának biztosítása, ellenőrzése,
  • Raktári anyagok beszerzése, beszállítókkal való kapcsolattartás,
  • Raktár fejlesztés,
  • Beosztottak irányítása, és helyettesítése, 2 műszakos teljes lefedettség biztosítása.
  • Napi riport készítése,
  • Beérkező anyagok kezelése

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Raktározásban, valamint anyagbeszerzésben szerzett 2 éves tapasztalat
  • Kis létszámú csoportok vezetésében szerzett tapasztalat.
  • Jó kommunikációs képesség
  • Angol nyelvtudás előny
  • Munkarend: 8-16 óráig, (szükség esetén, előfordulhat 2 műszakban)

Amit megbízónk nyújt

  • Modern, részben új munkakörnyezet
  • Versenyképes alapbér +műszakpótlék + havi teljesítmény bónusz + étkezési hozzájárulás
  • Multinacionális vállalati háttér, támogató, különösen emberbarát közeg

A munkavégzés helye

Bács-Kiskun megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: RAKTÁRI CSOPORTVEZETŐ (ÉLELMISZERIPAR), Bács-Kiskun megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: 00501@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
További ajánlataink
ALAPANYAG TERVEZŐ (Veszprém környéke)
CSOMAGOLÁSTECHNIKAI KOORDINÁTOR (ÚJ DESIGN, MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS, LOGISZTIKA) (Veszprém megye)
DIREKT BESZERZŐ – SMT (Elektronika) (Veszprém megye)
LOGISZTIKAI CSOPORTVEZETŐ (Veszprém megye)
LOGISZTIKAI FOLYAMATFEJLESZTŐ (LOGISTIC FLOW ANALYST, SAP, ANGOL) (Veszprém megye)
PROJEKT LOGISZTIKUS (Veszprém környéke)
STRATÉGIAI BESZERZÉSI MANAGER– FORGÁCSOLT TERMÉKEK, ANGOL (Budapest (Dél-Pest))
STRATÉGIAI PROJEKT BESZERZŐ (Elektronika) (Veszprém megye)
SZÉRIA DISZPONENS (ANGOL ÉS NÉMET NYELV, VEVŐI KAPCSOLATOK) (Győr-Moson-Sopron megye)
VEVŐI KAPCSOLATTARTÓ / GYÁRTÁSTERVEZŐ (Veszprém megye)