Megbízónk Veszprém megyei, neves autóipari multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

PROJEKT LOGISZTIKUS

Feladatok

  • Aktív részvétel a vállalat termék és gyártósor transzfer projektjeiben logisztikai oldalról
  • Az új termék bevezetéshez kapcsolódóan az ellátási lánc folyamatok meghatározása, beállítása
  • A beszállítók és a vevők új termékeire vonatkozó logisztikai folyamatok kialakítása
  • Az előszéria gyártáshoz alapanyag szállítások és késztermék ütemezések meghatározása
  • Az előrejelzések meghatározása a beszállítók felé az SOP-t megelőzően
  • A logisztikai folyamatok nyomon követése az SOP-t követő hónapokban
  • A logisztikai és csomagolási költségek felügyelete
  • Mérnöki és komponens változtatások esetén a logisztikai folyamat lekövetése
  • Az ellátási lánc sztenderdjeinek biztosítása és fenntartása a teljes gyártási és logisztikai folyamat során
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal, partnerekkel, termeléssel, mérnökséggel és minőségüggyel

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki, logisztikai vagy gazdasági végzettség
  • Termelő vállalatnál 3-5 év ellátási láncban (ideálisan termeléstervezésben, beszerzésben) szerzett tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • MS Office és ERP (SAP) rendszerismeret
  • Proaktív személyiség
  • Kiváló kommunikációs és szervező készség
  • Jó elemző készség

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, modern nagyvállalati környezet
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Multikulturális környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások (cafeteria, 13. havi fizetés, teljesítmény prémium, bejárás támogatása)
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)

A munkavégzés helye

Veszprém környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: PROJEKT LOGISZTIKUS, Veszprém környéke

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: 00552@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
KARBANTARTÁSI VEZETŐ - CNC megmunkáló üzem (Budapest környéke (délpesti rány))
ALAPANYAG TERVEZŐ (Veszprém környéke)
BESZERZŐ (ALAPANYAGOK, CSOMAGOLÓANYAGOK, ANGOL) (Kecskemét)
BESZERZŐ (Indirekt anyagok) (Veszprém megye)
CUSTOMER SERVICE REPRESENTATIVE / VEVŐI KAPCSOLATTARTÓ (Angol nyelvtudással) (Budapest XI. kerület)
DIREKT BESZERZŐ – SMT (Elektronika) (Veszprém megye)
ELLÁTÁSI LÁNC ÉS ANYAGTERVEZÉSI CSOPORTVEZETŐ (Veszprém környéke)
JUNIOR LOGISZTIKAI MENEDZSER (RAKTÁR, ANYAGGAZDÁLKODÁS, LOGISZTIKA, ANGOL) (Kecskemét)
SENIOR LOGISZTIKAI BESZERZŐ (Kecskemét)
STRATÉGIAI PROJEKT BESZERZŐ (Elektronika) (Veszprém megye)