Megbízónk termékcsoportjában globális piacvezető, magyarországi gyára a szállodaipar, a szabadidő ágazat és legújabban az autóipar számára fejleszt és gyárt tartós fogyasztási cikkeket. Készülékei a legpatinásabb márkák közé tartoznak és világszerte széles körben ismertek, egyaránt jellemzi őket az igényes design, az átgondolt funkcionalitás, energiatakarékosság  és a már legendás megbízhatóság. A gyár a hagyományos típusok mellett tovább szélesíti termékpalettáját, megtartva az előkelő piaci pozíciót megalapozó termékjellemzőket. Számára a bővülő termékpaletta és az autóipari szegmens termékfejlesztési feladatainak nemzetközi szintű irányítását és koordinációját magába foglaló feladatkörbe  elhivatott szakembert keresünk az alábbi pozícióba:

PROJEKTVEZETŐ – TERMÉKFEJLESZTÉS (Nemzetközi termékfejlesztési projektek)

Feladatok

  • Az új termékek fejlesztésével kapcsolatos projektek megtervezése és átfogó menedzsmentje a cégcsoporton belül
  • Elkészíti a projektterveket: tevékenységek specifikálása, ütemezése, mérföldkövek és erőforrások, költségek és határidők tervezése, projekt csapat kiválasztása
  • Irányítja a projekteket és ennek keretében összefogja a projektekhez delegált munkatársakat (Európa és adott esetben Kína)
  • Koordinálja a projekt team (mérnökök, 3-4 fő) munkáját
  • Nyomon követi a projekteket az indulástól a megvalósulásig az Antara rendszerben
  • Rendszeresen riportál a Fejlesztési Igazgatónak és az EMEA Fejlesztési Igazgatónak a projektek mérföldköveiről, feladatokról, készültségi fokukról és a projektek teljesítéséről
  • Információáramlás és hatékony projekt kommunikáció támogatása a helyi vállalatnál és a nemzetközi telephelyek között
  • Projektek megvalósításának elemzése, az eredményesség és a hatékonyság javítása

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki diploma (gépészmérnök)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Legalább 3 év gyártóvállalatnál (autóipar, gépipar, készülékgyártás, tartós fogyasztási cikkek ágazata) szerzett projektvezetői vagy projektmérnöki tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, Antara, MS Project előny
  • Stratégiai gondolkodásmód, fejlett problémamegoldó készség, jó döntésképesség
  • Határozottság, jó érdekérvényesítő képesség, önállóság, terhelhetőség
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Időszakos külföldi utazások vállalása

Amit megbízónk nyújt

  • Piacvezető, növekvő vállalat, stabil piaci környezet
  • Innovatív, fejlesztés-orientált kultúra
  • A nemzetközi gyakorlatok átvételének igénye és lehetősége
  • Személyes szakmai fejlődés támogatása, fejlődési perspektíva

A munkavégzés helye

Jászberény környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: PROJEKTVEZETŐ – TERMÉKFEJLESZTÉS (Nemzetközi termékfejlesztési projektek), Jászberény környéke

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
E-mail: 00330@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-20-30-800
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
ÉPÍTÉSI PROJEKTVEZETŐ – IPARI NAGYBERUHÁZÁSOK (Nyíregyháza környéke)
ÉPÍTÉSVEZETŐ – Gyáripari beruházások (Nyíregyháza környéke)
ÉPÍTÉSZMÉRNÖK - BERUHÁZÁSI PROJEKTVEZETŐ (Nyíregyháza környéke)
ELEKTRONIKAI TERMÉKFEJLESZTŐ MÉRNÖK (Közép-Dunántúl)
FEJLESZTÉSI PROJEKTVEZETŐ (Járműipari termékfejlesztés, NPI, angol nyelvtudás) (Veszprém megye)
LEAN MÉRNÖK (Fejér megye)
PROJEKT MÉRNÖK (Veszprém megye)
TERMÉKFEJLESZTÉSI VEZETŐ – CHANGE MANAGER (Közép-Dunántúl)
TERVEZŐMÉRNÖK - KONSTRUKTŐR (Veszprém megye)
TESZTLABOR VEZETŐ MÉRNÖK (Termékfejlesztési tesztlaboratórium) (Jászberény környéke)