Megbízónk a nemzetközi autóipar egyik vezető beszállítója, termékei úgyszólván az összes ismert márkanevű gépjárműben megtalálhatók. Az autógyártók igényeit követve fejleszti és gyártja a vezetési kényelmet és biztonságot szolgáló elektronikai modulokat és rendszereket. A növekvő mennyiségi igények kielégítése és az új innovatív termékek hatékony gyártásának megvalósítása érdekében folyamatosan fejleszti és bővíti gyártósorait, a legkorszerűbb gyártási és termék tesztelési megoldásokat alkalmazva berendezéseiben. A gyártósorok fejlesztési- és létesítési projektjeinek mérnöki támogatására tapasztalt és elhivatott szakembert keresünk az alábbi pozícióba:

PROJEKT TESZTMÉRNÖK (Gyártósor létesítési projektek, géptesztek)

Feladatok

  • Aktív közreműködés a gyártósor fejlesztési és telepítési projektek megvalósításában
  • Új generációs gyártósori gépek fejlesztésének, tesztelésének mérnöki felügyelete
  • Kapcsolattartás a berendezések fejlesztőivel, szállítóival, részvétel az új gépek tesztüzemében a
  • fejlesztőnél/gépgyártónál
  • Beszállítói teljesítés követése, felügyelete
  • A gyártásori üzemelés támogatása a gyártósor felfutási periódusában
  • A berendezések tesztelési, üzembe helyezési dokumentációjának kezelése
  • Szakmai együttműködés az új termék fejlesztési csapattal
  • Aktív részvétel a projektmegbeszéléseken
  • Folyamatos fejlesztések a selejt- és ciklusidő csökkentése érdekében
  • A gépek rendelkezésre állásának javítása

Elvárások

  • Mérnöki diploma (BSc, MSc), villamos, mechatronika, gépgyártás vagy hasonló szakirány
  • 1-2 év hasonló munkakörben (preferáltan autóipari sorozatgyártás) szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (írásban, szóban egyaránt)
  • Utazási hajlandóság (külföldi géptesztek, tréningek, beszállítói látogatások)
  • Konstruktív és innovatív beállítottság, komplex mérnöki szemléletmód, precizitás

Előnyt jelent

  • Autóipari gyártásban szerzett tapasztalat
  • Gyártósor, gyártógépek fejlesztésében, telepítésében, üzembe helyezésében szerzett gyakorlat

  • Versenyképes alapfizetés, 13. havi fizetés, bónusz, étkezési támogatás, albérleti, bejárási támogatás
  • Személyre szabott fejlesztési programok, tehetségmenedzsment rendszer
  • Korszerű gyártási környezet: ipar 4.0, automatizált gyártás, legújabb gyártástechnológiák

A munkavégzés helye

Veszprém környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: PROJEKT TESZTMÉRNÖK (Gyártósor létesítési projektek, géptesztek), Veszprém környéke

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: 00662@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-22-500-240
További ajánlataink
ELEKTRONIKAI FEJLESZTÉSI MÉRNÖKSÉG VEZETŐ (Közép-Dunántúl)
PROJECT ENGINEER NPI (Automotive Tier1 Parts & Components manufacturer) (Székesfehérvár környéke)
PROJEKTMÉRNÖK (Berendezések, gépsorok létesítési projektjei) (Fejér megye)
AUTOMATIZÁLÁSI MÉRNÖK (PLC vezérlési és robotprogramozási ismeret) (Fejér megye)
HARDWARE MÉRNÖK - FEJLESZTÉS, GYÁRTÁSTÁMOGATÁS (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) (Veszprém környéke)
TERMÉKBEVEZETŐ MÉRNÖK (Veszprém megye)
TERVEZŐMÉRNÖK (TERMÉKFEJLESZTÉS, CAD, SZIMULÁCIÓ) (Veszprém)
TESZTLABOR MÉRNÖK (Veszprém megye)
TESZTMÉRNÖK (Veszprém megye)