Megbízónk nemzetközi gyártóvállalat, több mint 25 éve működik és fejlődik sikeresen Magyarországon, innovatív, hatékony és megbízható szerszámgyártó partnere az autóipari és műanyag feldolgozó vállalatoknak. Ügyfelei igényei alapján kifejlesztett szerszámokat modern folyamatosan megújuló gépparkkal gyártja, mindig szem előtt tartva a minőséget és szállítási pontosságot. A minden fontos kritériumra kiterjedő próba- és tesztgyártás biztosítja, hogy a szerszám optimálisan és az elvárásoknak megfelelően teljesítsen a termékgyártás teljes életciklusában. A növekvő piaci igények kielégítése során kiemelt cél, hogy a szerszám tervezése, gyártása, tesztelése az ügyfelekkel szoros együttműködésben és az ügyfelek folyamatos tájékoztatása mellett történjen. A növekvő számú projekt magas színvonalú teljesítéséhez ügyfelünk számára dinamikus és szakmailag elhivatott munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

PROJECT MANAGER (Fröccsöntő szerszámok)

Feladatok

  • A Projektmenedzser az ügyvezető közvetlen munkatársa; teljes körű felelősséggel vezeti és koordinálja a projektet az ügyféllel folytatandó ajánlati tárgyalástól a projekt minden fázisában, annak sikeres teljesítéséig. Kidolgozza az ajánlatot, meghatározza és koordinálja a tervezés-fejlesztési, gyártási, minőségbiztosítási feladatokat és a megvalósítási ütemtervet. A projekt teljes futamideje alatt szoros kapcsolatot tart fenn a vevővel, az ügyfelet és a vállalatvezetést rendszeresen tájékoztatja a projekt státuszáról
  • A beérkező érdeklődések alapján árajánlatok kidolgozása a meglévő ügyfelek és új potenciális vevők számára
  • Kidolgozza a projekttervet, meghatározza a projekt mérföldköveit, a teljesítési ütemtervet és a projekt feladatok felelőseit
  • Első számú kapcsolattartóként lép fel minden projekttel kapcsolatos ügyben (a szervezeten belül és kívül egyaránt) a projekt kezdetétől annak lezárásáig
  • Az ügyfelektől kapott információk és elvárások átadása és egyeztetése a konstrukcióval
  • A tervezés és gyártás során felmerült kérdések/felvetések/problémák egyeztetése a megrendelőkkel
  • Ellenőrzi és koordinálja a projektek előrehaladását különös tekintettel a vevői követelményekre és a belső célkitűzésekre (minőségi és teljesítmény követelmények, határidők, költségek).
  • Megrendelő által jelzett szerszámproblémák javítására javaslat kidolgozása (csapatban)
  • Dokumentációk készítése, kezelése, szervezése; heti jelentések készítése az ügyfelek számára
  • Szerszámpróbákon való részvétel
  • Támogatja a vevőt szerszám teljes életciklusában

Elvárások

  • Mérnöki diploma, ideálisan gépészmérnök, géptervező, CAD/CAM műanyag feldolgozó szakirány stb.
  • Német nyelvtudás szóban és írásban, angol nyelvtudás előny
  • Kitűnő térlátás, 3D CAD tervezőprogram ismerete
  • Legalább 3 év szerszámgyártásban/fröccsöntésben szerzett tapasztalat
  • Jó együttműködési és kommunikációs készség

Előnyt jelent

  • Autóipari tapasztalat
  • Siemens NX (Unigraphics) ismerete
  • Jártasság ERP rendszer alkalmazásában

Amit megbízónk nyújt

  • Innovációt és eredményorientáltságot értékelő cégkultúra
  • Versenyképes fizetés
  • Teljesítmény bónusz
  • Cégautó

A munkavégzés helye

Budapest környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: PROJECT MANAGER (Fröccsöntő szerszámok), Budapest környéke

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
E-mail: 00548@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-20-30-800
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
További ajánlataink
LAUNCH MANAGER (Veszprém megye)
GYÁRTÓMÉRNÖK – NPI (FEJLESZTÉS, ELEMZÉS, GYÁRTÁSINDÍTÁS, ANGOL) (Bács-Kiskun megye)
LEAN MÉRNÖK (Veszprém megye)
NPI MÉRNÖK (Bács-Kiskun megye, Dél-Alföld)
PROJEKTVEZETŐ (Veszprém megye)
TERMÉKMÉRNÖK (APQP, NPI) (Bács-Kiskun megye, Dél-Alföld)
TERVEZŐMÉRNÖK (Célgépgyártás, autóipar) (Fejér megye)
TESZT(RENDSZER)MÉRNÖK – AUTOMATIZÁLT TESZTELÉS, DOKUMENTÁLÁS, ANGOL (Budapest)
TESZTLABOR MÉRNÖK (Veszprém megye)
TESZTMÉRNÖK (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) (Veszprém megye)