Megbízónk Veszprém megyei, neves autóipari gyártó vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

PPAP KOORDINÁTOR / QUALITY TECHNIKUS

Feladatok

  • Új termék bevezetési folyamatok támogatása
  • Minőségügyi dokumentációk összeállítása
  • FMEA elkészítésének moderálása
  • Mintagyártások, mérések felügyelete
  • PPAP csomag benyújtása
  • Nemzetközi fejlesztéssel, társosztályokkal történő szoros együttműködés

Elvárások

  • Min. középfokú végzettség, felsőfokú előny
  • Autóiparban minőségügyben szerzett szakmai tapasztalat
  • Minőségügyi szabványok és technikák ismerete (IATF, APQP, PPAP, CP, P-FMEA, Flowchart, MSA, R&R study, SPC)
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Haladó szintű informatikai ismeretek
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Problémamegoldó szemlélet
  • Határozott fellépés, együttműködő készség

Előnyt jelent

  • Német nyelvismeret

  • Versenyképes alapfizetés, cafeteria, év végi bónusz, bejárás támogatása
  • Szakmai kihívások
  • Modern nemzetközi környezet
  • Fejlesztésalapú változást támogató vállalati kultúra

A munkavégzés helye

Pápa környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: PPAP KOORDINÁTOR / QUALITY TECHNIKUS, Pápa környéke

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: 00524@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
MÉRNÖKSÉG VEZETŐ (Manufacturing and industrial engineering) (Kecskemét környéke)
MINŐSÉGÜGYI CSOPORTVEZETŐ (Veszprém megye)
BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK - Senior SQA (SMT, Elektronika) (Székesfehérvár)
COMMODITY SQA MÉRNÖK (Elektronikai termékek) (Veszprém megye)
GARANCIÁLIS ANALÍZIS MÉRNÖK - HARDWARE MÉRNÖK (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) (Veszprém környéke)
GARANCIÁLIS MÉRNÖK (WARRANTY ENGINEER) (Veszprém környéke)
GARANCIÁLIS MINŐSÉGÜGYI VEZETŐ – WARRANTY MANAGER (Közép-Dunántúl)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Veszprém megye)
MINŐSÉGELLENŐR (2 VAGY 3 MŰSZAKOS MUNKAREND, FÉMFORGÁCSOLÁS) (Budapest (Dél-Pest))
MINŐSÉGÜGYI RENDSZERMÉRNÖK (Bács-Kiskun megye)