Megbízónk magyar tulajdonú középvállalat, amely 15 éve nyújt szerelési, gyártási és szakember kölcsönzési szolgáltatásokat az, energiaellátás, gépgyártás és acélszerkezetű csarnoképítés ágazataiban működő partner vállalatai számára Magyarországon és német nyelvterületen.  A vállalat pénzügyi-gazdasági folyamatainak teljes körű irányítására vezető munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

GAZDASÁGI VEZETŐ - német nyelvtudással

Feladatok

  • A vállalat pénzügyi, számviteli és kontrolling folyamatainak irányítása és fejlesztése
  • A számviteli, könyvvizsgálói és bérszámfejtési szolgáltatásokat nyújtó külső szolgáltató partnerek munkájának koordinálása és felügyelete.
  • A gazdasági csapat irányítása
  • Társaság üzleti tervének elkészítése
  • Kontroling rendszer működtetése
  • Adóbevallásokkal kapcsolatos feladatok irányítása, ellátása
  • Mérlegkészítés támogatása, kapcsolattartás könyvvizsgálóval
  • Aktív részvétel könyvvizsgálatokon, adóvizsgálatokon
  • Havi zárási feladatok ellátása
  • Havi szaldóegyeztetés szállítókkal, vevőkkel
  • Külföldi, belföldi számlák kiállítása, nyilvántartása, statisztikai feldolgozása
  • Beérkező számlák ellenőrzése, igazoltatása
  • Utalások teljesítése banki utalási rendszerben
  • Pénztárkezelés, pénztári nyilvántartási feladatok ellátása
  • Kintlévőségek kezelése
  • Bérszámfejtés előkészítése, ellenőrzése
  • Pénzügyi adminisztráció végrehajtása illetve ellenőrzése
  • A gazdasági folyamatok koordinációja a németországi leányvállalattal
  • Elemzések, statisztikák készítése vezetőség részére

Elvárások

  • Felsőfokú (Egyetem vagy Főiskola) közgazdasági diploma, mérlegképes könyvelői végzettség előnyt jelent
  • Stabil német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Minimum 5 év szakmai tapasztalat
  • Vezetési tapasztalat
  • MS Office (Word, Excel, levelezés) magabiztos ismerete, ERP rendszer és bérszámfejtési program ismeret előny
  • Határozottság, jó problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs és szervezési készség
  • Teherbírás, stressztűrő képesség

  • Stabil, fejlődő vállalati háttér, nemzetközi szakmai környezet
  • Versenyképes fizetés
  • Negyedéves prémium, éves bónusz
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Utazási költségtérítés, támogatás

A munkavégzés helye

Siófok

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: GAZDASÁGI VEZETŐ - német nyelvtudással, Siófok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
E-mail: 00177@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-20-30-800
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
További ajánlataink
PÉNZÜGYI ELEMZŐ (Fejér megye)