Megbízónk németországi székhelyű nagy tradíciójú családi cégcsoport magyarországi vállalata. A több mint 100 éves múltra visszatekintő csoport mechanikai gépalkatrészek gyártásával és B2B forgalmazásával foglalkozik. Az utóbbi évtizedekben elsősorban Kelet-Európában és Ázsiában bővítette tevékenységét és mára a gépelemek és szereléstechnikai rendszerek gyártásában és forgalmazásában világszerte az élenjáró vállalatok közé tartozik. A hosszú távú üzleti fejlődésre építő stratégiájának sikertényezői a magasan képzett munkatársi csapat, a cég innovatív termékei és ügyfélközpontú szolgáltatásai. Számára magas szaktudású, elhivatott és motivált vezetőt keresünk az alábbi pozícióba:

PÉNZÜGYI VEZETŐ (Gazdasági Vezető)

Feladatok

  • A Pénzügyi vezető önállóan működteti a cég pénzügyi, controlling és kiszervezett számviteli rendszerét, koordinálja az IT és képzés-szervezési folyamatokat, vezeti a 3 fős gazdasági csapatot.
  • Éves üzleti és stratégiai tervek, előrejelzések elkészítése, aktualizálása, elemzése
  • Előrejelzés, költségtervezés, terv/tény elemzés, költségelemzés, jelentések, havi zárások folyamatainak irányítása és fejlesztése
  • Pénzügyi kontrolling, költség kontrolling, készletoptimalizálási feladatok ellátása
  • Credit control tevékenység irányítása, banki kapcsolattartás, szállító számlák kiegyenlítése, vevő követelések menedzselése.
  • Havi, negyedéves pénzügyi riportok elkészítése az anyavállalat részére.
  • A havi és időszakos zárások koordinálása, eredménykimutatás, mérleg jóváhagyása
  • Együttműködés a könyvvizsgálókkal a zökkenőmentes éves zárás és beszámoló készítés érdekében
  • ERP és további IT rendszerek működésének, fejlesztésének felügyelete és koordinálása
  • A vállalati képzések szervezésének felügyelete és koordinálása
  • Csoport szinten szabályozott folyamatok bevezetése és karbantartása
  • Gazdasági területet érintő folyamatos fejlesztési tevékenység irányítása
  • Belső auditok, folyamatos monitoring tevékenység
  • Ad-hoc jelentések és elemzések készítése a vállalat vezetés és az anyavállalat részére

Elvárások

  • Egyetemi vagy főiskolai szintű gazdasági diploma
  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, német nyelvtudás előny
  • Legalább 5 év B2B kereskedelmi vagy gyártóvállalatnál pénzügyi-számviteli, vagy kontrolling területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Legalább 3 év vezetési tapasztalat
  • Magas fokú szakmai elhivatottság, stratégiai és komplex gondolkodásmód, precíz munkavégzés érvényesítésének képessége
  • Példamutató vezetői munkavégzés, együttműködő, motiváló munkastílus
  • Magas szintű elemzőkészség, határozott döntésképesség és cselekvőkészség
  • A fejlesztéseket előmozdító, változásokhoz rugalmasan alkalmazkodni képes személyiség
  • Jó kommunikációs és prezentációs képesség, kiváló szervező és koordinációs készség

  • Nagy tradíciójú, hosszú távú-, stabil fejlődési pályán működő vállalat
  • Vonzó javadalmazási csomag: versenyképes alapfizetés, teljesítmény prémium, cafeteria, cégautó
  • Vállalati szintű és nemzetközi csapatmunkát támogató, önállóságot és kezdeményezőkészséget elősegítő szervezeti környezet

A munkavégzés helye

Székesfehérvár környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: PÉNZÜGYI VEZETŐ (Gazdasági Vezető), Székesfehérvár környéke

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
E-mail: 00270@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-20-30-800
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
További ajánlataink
KINTLEVŐSÉG KEZELŐ (Fejér megye)
PÉNZÜGYI-SZÁMVITELI MUNKATÁRS - angol nyelvtudással (pályakezdők is) (Székesfehérvár)