Megbízónk nemzetközi hátterű e-kereskedelem magas színvonalú szolgáltatásainak vezető képviselője, számára elkötelezett vezető munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

PÉNZÜGYI IGAZGATÓ (Kontrolling, Pénzügy-számvitel)

Feladatok

  • A vállalat pénzügyi, kontrolling, számviteli tevékenységének teljes körű irányítása, felügyelete és fejlesztése
  • A pénzügyi csapat (8 fő) vezetése, szakmai támogatása
  • A pénzügyi stratégia (rövid és hosszú távú), valamint pénzügyi irányelvek és eljárások felülvizsgálata, újak kidolgozása
  • A mérleg és eredmény kimutatás időben történő elkészítésének biztosítása
  • A cég adóbevallásainak, éves és egyéb hatósági beszámolóinak elkészítése
  • Havi-, negyedéves-, éves pénzügyi beszámolók, jelentések elkészítése, rendszeres pénzügyi jelentések készítése az anyavállalat felé
  • Az optimális pénzügyi pozíció biztosítása a kötelezettségek minimalizálása mellett
  • Treasury (pénzgazdálkodás, követelés kezelés) tevékenység irányítása
  • Kontrolling rendszer működtetése, előrejelzések és költség elemzések készítése
  • A kiszervezett bérszámfejtési tevékenység irányítása
  • Ügyviteli rendszerek folyamatos felügyelete
  • Az adóügyi optimalizálás irányítása a vállalati szabályzatoknak és előírásoknak megfelelően
  • Kapcsolattartás és hatékony együttműködés a könyvvizsgálóval, az adóügyi és jogi tanácsadókkal, a számlavezető bankokkal és a magyar hatóságokkal

Elvárások

  • Felsőfokú közgazdasági végzettség, egyetemi vagy főiskolai diploma, pénzügyi, számviteli vagy elemzési szakirány, könyvelési szakképesítés
  • Több év pénzügyi vezetőként szerzett szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • A magyar számviteli- és adótörvények, valamint IFRS ismerete
  • Jártasság könyvelési szoftver alkalmazásában, valamint új bevezetésében
  • Átfogó stratégiai és üzleti tájékozottság
  • Folyamatfejlesztő szemlélet
  • Kitűnő vezetői készségek és vezetési tapasztalat
  • Kiváló elemző- és kommunikációs készség
  • Döntésképes, dinamikus és rugalmas személyiség

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes vezetői jövedelem, teljesítményprémium
  • Cégautó, béren kívüli juttatások
  • Dinamikus környezet
  • Hosszútávú teljesítményt elváró és elismerő munkahely

A munkavégzés helye

Budapest, Újpest

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: PÉNZÜGYI IGAZGATÓ (Kontrolling, Pénzügy-számvitel), Budapest, Újpest

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft
Kapcsolattartó: Sándorfi Lotti
E-mail: 00670@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-70-389-4400
Telefon: +36-22-500-240
KONTROLLER (Pénzügyi és költség kontrolling) (Kisvárda környéke)
SENIOR TERMELÉSI KONTROLLER (Veszprém megye)