Megbízónk globális autóipari nagyvállalat, termékcsoportjában a világ egyik vezető gyártója. Világszerte közel 100 ezer alkalmazottat foglalkoztat több mint 30 országban található üzemeiben. Magyarországi gyárát a közelmúltban bővítette, ehhez kapcsolódóan számára tapasztalt és elkötelezett szakembert keresünk az alábbi pozícióba:

ÖNÁLLÓ GYÁREGYSÉG VEZETŐ – Autóipar

Feladatok

  • Irányítja a gyáregység összes gyártási folyamatát, koordinálja a gyártás-programozás és az egyes gyártási részlegek hatékony együttműködését, a kiszállítási ütemezés és a minőségi követelmények teljesítése érdekében
  • Elemzi és meghatározza a termelési és kiszállítási előirányzatok teljesítéséhez az anyagszükségletet, a gyártóberendezések kapacitás igényét és a szükséges létszámot
  • Beosztott vezetőivel és szükség szerint az érintett társosztályokkal együttműködésben döntéseket hoz a termelési problémák megoldására
  • Felelős a gyártott termékek minőségéért. Hatás- és felelősségi körébe tartozik a minőségi problémák megállapítása és megfelelő intézkedések meghozatala a minőségi problémák okainak kiküszöbölésére
  • Gondoskodik az új munkatársak kiválasztásáról, betanításáról és folyamatos képzéséről
  • Felelős a folyamatos fejlesztési lehetőségek feltárásáért és megvalósításáért
  • Biztosítja, hogy a vevők mennyiségi és minőségi elvárásai teljesüljenek. Gondoskodik róla, hogy közvetlen vezető munkatársai és rajtuk keresztül az összes érintett dolgozó megismerjék a vevői igényeket és észrevételeket
  • Folyamatmutatók követése, elemzése és javítása megfelelő fejlesztési intézkedésekkel
  • Gyártási folyamatok optimalizálása, a veszteségidők csökkentése, a gyártási hatékonyság javítása
  • Fejlesztési intézkedések tervezése az egyes munkavállalók számára, a teljesítmény javítsa és a személyes célok elérése érdekében
  • Az egészségvédelmi és biztonsági előírások betartásának biztosítása
  • Nyílt és közvetlen kapcsolatok fenntartása a szervezetébe tartozó kollégákkal, s ezáltal egy motiváló környezet létrehozása
  • A menedzsmenttel történő együttműködés, stratégiai döntések meghozatalában való részvétel
  • Riportok, beszámolók, prezentációk készítése és közvetítése a felső vezetés felé

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki (gépész) végzettség
  • Több év termelésvezetésben szerzett tapasztalat, ideálisan autóipari, fémipari gyártási környezetben
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kiváló szervező készség
  • Erős szervezetfejlesztő szemlélet
  • Dinamikus, határozott személyiség

Amit megbízónk nyújt

  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Szakmai, vezetői fejlődési lehetőség egy stabil munkahelyen biztos nemzetközi háttérrel
  • Versenyképes fizetés + céges autó+ bónusz és cafeteria

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: ÖNÁLLÓ GYÁREGYSÉG VEZETŐ – Autóipar, Fejér megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
E-mail: 00182@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-20-30-800
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
További ajánlataink
AUTÓIPARI FOLYAMATMÉRNÖK (Présgépek) (Fejér megye)
CNC GÉPBEÁLLÍTÓ ÉS KEZELŐ - Lézervágás, élhajlítás, forgácsolás (Biatorbágy, M1 főút mentén)
CSOPORTVEZETŐ (Veszprém megye)
ELEKTROMOS KARBANTARTÓ (Szolnok)
FOLYAMATMÉRNÖK (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) (Fejér megye)
GYÁRTÁSI FOLYAMATMÉRNÖK (Autóipar – Pályakezdők jelentkezését is várjuk) (Veszprém megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Fejér megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Veszprém megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Vác-Balassagyarmat térsége)
HEGESZTÉSI TECHNOLÓGUS / HEGESZTŐMÉRNÖK (Autóipar) (Fejér megye)