Korszerű gyártási háttérrel rendelkező autóipari beszállító partnerünk megbízásából műanyag fröccsöntött termékek gyártástechnológiájában  és az autóipari követelményrendszerben  jártas szakembert keresünk az alábbi feladatkörbe:

NPI TERMÉKMÉRNÖK (Fröccsöntés) Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok

  • Új projektek előkészítési, bevezetési, megvalósítási munkáiban részvétel
  • Együttműködés a vevői termék mérnökökkel
  • Termék specifikus jellemzők és vevői követelményeknek a saját gyártási folyamatba illesztése
  • PPAP csomagok elkészítése, a vevőkkel való elfogadtatása
  • A termék sorozatgyártásba átadása (gyártási engedély)
  • Termék változások bevezetésének kezelése, koordinálása, felügyelete, dokumentálása

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (ideálisan gépészmérnök, műanyagipari szakirány)
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználó szintű MS Office ismeretek
  • Hasonló munkakörben szerzett gyártási tapasztalat
  • Műanyagüzemben szerzett gyártási tapasztalat előnyt jelent
  • Autóipari minőségügyi követelmények (ISO/TS) és folyamatok, technikák ismerete (LEAN, Six Sigma, PFMEA, CP, PFLOW, PPAP, 8D, 5why, SPC stb.)

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes bér megállapodás szerint
  • Utazási költségtérítés, szükség esetén albérlet támogatás
  • Cafeteria
  • Korszerű munkakörnyezet, dinamikusan növekvő cég, fejlődési perspektíva
  • Családias, együttműködő légkör

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: NPI TERMÉKMÉRNÖK (Fröccsöntés) Pályakezdők jelentkezését is várjuk!, Fejér megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: 00268@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
További ajánlataink
FOLYAMATFEJLESZTÉSI VEZETŐ (Fejér megye)
PROJEKTMÉRNÖK – FRÖCCSÖNTÉS TERÜLETRE (Közép-Dunántúl, Budapest vonzáskörzete)
PROJEKTVEZETŐ MÉRNÖK – Berendezésgyártás (hegesztési terület) (Fejér megye)