Megbízónk nemzetközi autóipari csoport, jelentős globális pozícióval rendelkezik a járműszerkezeti fém alkatrészek és komponensek fejlesztésében és gyártásában. Több mint 20 éve működik és fejlődik sikeresen Magyarországon, innovatív, hatékony és megbízható Tier1 beszállító partnere az autóipari vállalatoknak. Tartósan sikeres működésének alapköve a folyamatos innováció, amelynek központi része a legkorszerűbb technológiák kifejlesztése és alkalmazása. A növekvő fejlesztési és gyártási feladatok sikeres teljesítéséhez keresünk elhivatott szakembert az alábbi nemzetközi munkakörbe:

NEMZETKÖZI GYÁRTÁSTECHNOLÓGIAI MÉRNÖK – új termék gyártási folyamat tervezés, időelemzés

Feladatok

  • A nemzetközi gyártástechnológiai mérnök a csoport divíziójának 6 vállalatánál támogatja, végzi és felügyeli a gyártástechnológia tervezési és a gyártási folyamat fejlesztési tevékenységet
  • Kidolgozza az új termékek részletes gyártási technológiáját és elvégzi a folyamatvalidálást
  • Elkészíti az új termék projekthez kapcsolódó berendezés és folyamat dokumentációt, meghatározza a törzsadatokat és a technológiai időszükségletet
  • Meghatározza a termék gyártási időszükségletét módszer-időmérés (MTM) alkalmazásával
  • Meghatározza a termelékenység növelési potenciált az alkalmazott gyártási folyamat alapján
  • A szériagyártási fázisban folyamatos fejlesztési intézkedéseket kezdeményez, kidolgozza a termék és folyamat módosításokat
  • Az NPI előzetes terméktervezési fázisában támogatást nyújt az termék kialakításához a gyárthatóság javítása érdekében
  • A terméktervezési fázisban elkészíti a termék gyártási időszükségletét
  • A széria fázisban támogatja a gyártást a minőség-költség-idő (QCD) célkitűzések teljesítése érdekében
  • Aktívan részt vesz a folyamatos fejlesztési workshop-ok munkájában

Elvárások

  • Mérnöki diploma, gépészmérnök gépgyártástechnológia szakirány vagy hasonló
  • Angol nyelvtudás + német nyelvtudás előny
  • MTM időmenedzsment- és munkakialakítási ismeretek, alkalmazási jártasság
  • Nagysorozatú- , ideálisan autóipari gyártásban szerzett legalább 5 év szakmai tapasztalat
  • Lean alapú gyártási környezetben szerzett tapasztalat

  • Vonzó javadalmazási csomag: versenyképes fizetés, negyedéves bónusz, kimagasló bejárási támogatás,
  • Kiemelt NPI projektek nemzetközi Tier1 vállalatok számára
  • Piacvezető nemzetközi csoport, innovatív technológiai környezet

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: NEMZETKÖZI GYÁRTÁSTECHNOLÓGIAI MÉRNÖK – új termék gyártási folyamat tervezés, időelemzés, Fejér megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
E-mail: ferenc.kaszas.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-20-30-800
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
EQUIPMENT INSTALLATION PROJECT ENGINEER (Product and System Engineering) (Veszprém)
LAUNCH MANAGER (Veszprém megye)
PROJEKTMÉRNÖK – (Autóipari gyártóberendezések, hegesztési rendszerek) (Fejér megye)
PROJEKTMÉRNÖK (Gyártósor létesítési projektek, géptesztek) (Veszprém környéke)
TERMÉK MÉRNÖK - Új termék bevezetés, továbbfejlesztés (Fejér megye)
GYÁRTÓSOR PROJEKTMÉRNÖK (Product Engineering, Equipment Installation, Machine Testing) (Veszprém környéke)
BUSINESS PROCESS ANALYST (SUPPLY CHAIN, SAP) (Veszprém County)
ELEKTRONIKAI FEJLESZTŐMÉRNÖK (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) (Veszprém környéke)
ÉLELMISZERIPARI TERMÉKFEJLESZTŐ (PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!) (Kecskemét)
HARDWARE MÉRNÖK - FEJLESZTÉS, GYÁRTÁSTÁMOGATÁS (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) (Veszprém környéke)