Nemzetközi nagyvállalat gyárába – folyamatos bővülés miatt – keresünk tapasztalattal rendelkező kollégát az alábbi munkakörbe:

MŰSZAKVEZETŐ (ÉLELMISZERIPAR)

Feladatok

  • A termelési terv teljesítése
  • A műszakjába tartozó munkatársak megfelelő helyre irányítása az optimális eredmény elérése érdekében
  • A minőségügyi előírások betartása és betartatása a termelés folyamán a termelésben résztvevőkkel
  • A tisztaságra és higiéniára vonatkozó előírások betartása, és betartatása a beosztottakkal
  • A gyári gépsorok állapotmegőrzése, illetve meghibásodásuk esetén a szükséges javítások bejelentése a karbantartási csoportnak.
  • A termeléssel, valamint munkavállalókkal kapcsolatos adatok rögzítése az üzemi előírásoknak megfelelően.
  • Jelentések készítése a napi termelési eredményekről, valamint a dolgozók jelenlétéről a termelésvezetőnek az üzemfelelős hiányzása esetén

Elvárások

  • Élelmiszeripari középiskolai vagy főiskolai végzettség
  • Termelésben szerzett gyakorlat
  • Alapfokú angol nyelvismeret szóban és írásban
  • Jó vezetési és kommunikációs képesség
  • Jó problémamegoldó képesség

Amit megbízónk nyújt

  • Modern, részben új munkakörnyezet
  • Versenyképes alapbér +műszakpótlék + havi teljesítmény bónusz + havi jelenléti bónusz
  • Multinacionális vállalati háttér, támogató, különösen emberbarát közeg

A munkavégzés helye

Bács-Kiskun megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MŰSZAKVEZETŐ (ÉLELMISZERIPAR), Bács-Kiskun megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: 00489@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
PLC MÉRNÖK (Berendezés automatizálás) (Székesfehérvár környéke)
ELEKTROMOS KARBANTARTÓ (2 MŰSZAK, SZERELÉS, JAVÍTÁS) (Kecskemét környéke)
FACILITY GÉPÉSZMÉRNÖK (ÉPÜLETTECHNIKA, KARBANTARTÁS) (Veszprém megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Veszprém megye)
KARBANTARTÓ MÉRNÖK (Veszprém környéke)
KARBANTARTÓ TECHNIKUS (MECHANIKA, PNEUMATIKA, 12 ÓRÁS MUNKAREND) (Kecskemét)
KARBANTARTÓ VILLAMOSMÉRNÖK (PLC PROGRAMOZÁSI JÁRTASSÁGGAL ÉS ANGOL NYELVTUDÁSSAL) (Kecskemét környéke)
MŰSZAKVEZETŐ (Veszprém megye)