Megbízónk Veszprém megyei, neves autóipari multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

MŰSZAKVEZETŐ

Feladatok

  • Termelés folyamatosságának biztosítása
  • Munkavállalók irányítása
  • Új dolgozók betanításának felügyelete, tréningek ütemezése, tréning igény meghatározása, figyelemmel kísérése
  • Munkaügyi feladatok ellátása
  • Folyamatos kapcsolattartás a logisztikával a gyártási terveknek megfelelően, biztosítva a gyártási terv betartását
  • Egészségügyi, biztonsági, környezetvédelmi és gyári szabályok ill. szabványok betartatása a termelési egységben
  • Kapcsolattartás társosztályokkal
  • Termeléssel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Termelő területen (autóiparban) szerzett minimum 2 év vezetői tapasztalat
  • Minőségbiztosítási vagy gyártástechnológiai ismeretek
  • Műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent

  • SMT technológia ismerete
  • SAP ismerete

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások (13. havi fizetés, cafeteria, bejárási támogatás)
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MŰSZAKVEZETŐ, Veszprém megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: anna.kovago.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-1-882-3520
ELEKTROMOS KARBANTARTÓ (2 MŰSZAK, SZERELÉS, JAVÍTÁS) (Kecskemét környéke)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Junior és több éves tapasztalattal rendelkező mérnökök jelentkezését is várjuk!) (Pápa környéke)
KARBANTARTÁSI MŰSZAKVEZETŐ (Fejér megye)
KARBANTARTÓ MÉRNÖK (Veszprém környéke)
KARBANTARTÓ TECHNIKUS (Fejér megye)
KARBANTARTÓ TECHNIKUS (MECHANIKA, PNEUMATIKA, 12 ÓRÁS MUNKAREND) (Kecskemét)
KARBANTARTÓ VILLAMOSMÉRNÖK (PLC PROGRAMOZÁSI JÁRTASSÁGGAL ÉS ANGOL NYELVTUDÁSSAL) (Kecskemét környéke)
TERMELÉSTERVEZŐ (EXCEL, ANGOL) (Kecskemét környéke)