Megbízó partnerünk nagy tradíciókkal rendelkező, piacvezető globális vállalat-csoport, amely a mobil életforma komfortosságát és utazási kényelmet biztosító technikai megoldások fejlesztésével és gyártásával foglalkozik. A növekvő piaci igények kielégítése érdekében dinamikus és szakmailag elhivatott munkatársat keresünk az alábbi feladatkörbe:

MŰSZAKOS ÜZEMVEZETŐ

Feladatok

  • Műszakvezetők munkájának irányítása, koordinálása
  • Termelési igazgató munkájának hatékony támogatása
  • Gördülékeny, az előírt minőségi követelményeknek megfelelő termelés biztosítása
  • 5S módszer és a folyamatos fejlesztés (Kaizen) kultúrájának bevezetése, betartása
  • Termelés során előforduló problémák nyomon követése, szükséges problémamegoldó intézkedések bevezetése
  • Napi szintű riportálás a temelésvezető felé
  • Biztonságos munkavégzés szabályainak betartatása
  • Hatékonyságnövelő, gyártásoptimalizáló javaslatok kidolgozása,
  • Munkatársak oktatása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Több éves multinacionális környezetben, gyártási területen szerzett vezetői tapasztalat
  • Határozott személyiség, képes a problémák megoldására a konfliktusok kezelésére
  • 2 műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent

  • Angol nyelvtudás

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes alapfizetés, attraktív bónusz-rendszer
  • Vállalkozó szellemet és eredményorientáltságot preferáló cégkultúra
  • Vonzó, dinamikus, nemzetközi munkakörnyezet

A munkavégzés helye

Jászberény

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MŰSZAKOS ÜZEMVEZETŐ, Jászberény

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: 00590@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-1-882-3520
ELEKTROMOS KARBANTARTÓ (2 MŰSZAK, SZERELÉS, JAVÍTÁS) (Kecskemét környéke)
ELEKTROMOS KARBANTARTÓ (Folyamatos munkarend – 4 nap munka/4 nap pihenő) (Kecskemét)
ELEKTROMOS KARBANTARTÓ (Folyamatos munkarend) (Fejér megye, Mór környéke)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (ÉLELMISZERIPAR, NPI, ANGOL) (Kecskemét környéke)
KARBANTARTÓ MÉRNÖK (Veszprém környéke)
KARBANTARTÓ TECHNIKUS (Fejér megye)
MECHANIKUS KARBANTARTÓ (Termelővállalati tapasztalattal) (Kecskemét környéke)
MŰSZAKVEZETŐ (ÉLELMISZERIPARI GYÁRTÁS) (Bács-Kiskun megye)
PLC MÉRNÖK (Siemens S7, fejlesztés, hibakeresés) (Pápa környéke)
SZERSZÁMMÉRNÖK (Présszerszámok) (Fejér megye)