Megbízó partnerünk nagy tradíciókkal rendelkező, piacvezető globális vállalat-csoport, amely a mobil életforma komfortosságát és utazási kényelmet biztosító technikai megoldások fejlesztésével és gyártásával foglalkozik. A növekvő piaci igények kielégítése érdekében dinamikus és szakmailag elhivatott munkatársat keresünk az alábbi feladatkörbe:

MŰSZAKVEZETŐ

Feladatok

  • Közel 60 fő munkájának koordinálása, felügyeli a műszakban dolgozó operátorok, anyagmozgatók, gépbeállítók, csoportvezetők munkáját
  • A termelés megfelelő minőségének biztosítása
  • 5 S és Kaizen folyamatok bevezetése, betartása és betartatása a csapatával közösen
  • Gyártási folyamatok aktuális állapotának nyomon követése, termelés hatékonyságának növelése
  • Folyamatban lévő műszaki, minőségi, alapanyag, karbantartási és egyéb problémák nyomon követése
  • Riportok készítése, rendszeres jelentés a termelésvezető felé
  • Munkatársak oktatása

Elvárások

  • Középfokú végzettség, felsőfokú műszaki végzettség előny
  • Több éves multinacionális környezetben, gyártási területen szerzett vezetői tapasztalat
  • Több műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent

  • Angol, ukrán nyelv ismerete

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes alapfizetés, attraktív bónusz-rendszer
  • Vállalkozó szellemet és eredményorientáltságot preferáló cégkultúra
  • Vonzó, dinamikus, nemzetközi munkakörnyezet

A munkavégzés helye

Jászberény

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MŰSZAKVEZETŐ, Jászberény

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: 00590@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-1-882-3520
CNC MÉRNÖK - Maintenance Team Leader (Budapest környéke (délpesti rány))
ELEKTROMOS KARBANTARTÓ (Folyamatos munkarend – 4 nap munka/4 nap pihenő) (Kecskemét)
ELEKTROMOS KARBANTARTÓ (Folyamatos munkarend) (Fejér megye, Mór környéke)
GYÁRTÁS, RAKTÁROZÁS, ÉRTÉKESÍTÉS ELEMZŐ ( SIOP / MPS, Angol ) (Veszprém megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Veszprém megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Pápa környéke)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Préselési / Hegesztési terület) (Fejér megye)
GYÁRTÓMÉRNÖK (Gépész / mechatronikai / villamosmérnök, szereldei terület) (Pápa környéke)
HEGESZTŐMÉRNÖK (Fejér megye)
KARBANTARTÁSI KOORDINÁTOR (Fejér megye, Mór környéke)