Megbízónk, kecskeméti neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

MUNKAVÉDELMI KOORDINÁTOR

Feladatok

  • A cég munkavédelmi rendszerének felügyelete és koordinálása
  • Munkahelyi balesetek okainak kivizsgálása
  • Aktív közreműködés a szükséges munkavédelmi eszközök kiválasztásában, megfelelő használatuk ellenőrzésében
  • A vállalat munkavédelmi előírásainak betartatása
  • Külső és belső auditokon, hivatalos ellenőrzéseken való aktív részvétel
  • Riportok, elemzések készítése, akciótervek összeállítása
  • Belső képzések szervezése
  • Targonca vezetési engedélyek ellenőrzése
  • Munkavédelmi szabványok követelményrendszerének kidolgozása
  • Tűzvédelmi feladatok koordinálása

Elvárások

  • Középfokú munkavédelmi végzettség
  • A tűzvédelem terén szerzett tapasztalat előny
  • Magas szintű ismeretek a munkavédelmi szabályozásról
  • Angol nyelvtudás

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem, bejárási támogatás, cafeteria
  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Innovatív nemzetközi csoport, korszerű technológiai környezet
  • Változatos munkafeladatok, tréningek, folyamatos fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye

Kecskemét

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MUNKAVÉDELMI KOORDINÁTOR, Kecskemét

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: anna.kovago.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-1-882-3520
További ajánlataink
EHS MÉRNÖK-KOORDINÁTOR (Komárom-Esztergom megye)
EHS VEZETŐ (Kiskőrös környéke)
SENIOR EHS ENGINEER (Bács-Kiskun megye)
HR GENERALISTA - 1 év határozott időre! (Veszprém megye)