Megbízónk nagy tradíciókkal rendelkező vertikálisan integrált élelmiszeripari gyártóvállalat, amely Magyarországon piacvezető és a nemzetközi piacokon is meghatározó pozícióval rendelkezik. A folyamatban lévő technológia- és tudásintenzív beruházásokkal Európa egyik legnagyobb kapacitású feldolgozó vállalata lesz. A vállalat számára küldetése és tevékenysége alapján is kiemelt jelentőséggel bír a vállalati munka-, és egészségvédelem magas szintű követelményeinek következetes teljesítése és a tevékenységek folyamatos fejlesztése. A feladatkör komplex irányítására tapasztalt és elhivatott vezetőt keresünk a szervezetfejlesztés keretében létrehozott új pozícióba:

MUNKA- ÉS EGÉSZSÉGVÉDELMI VEZETŐ (HS MANAGER)

Feladatok

  • A vállalati menedzsment tagjaként felelős a vállalat munka-, egészség-, és tűzvédelmi politikája irányelveinek teljes körű érvényre juttatásáért minden részlegre és munkavállalóra kiterjedően
  • A HS tevékenységek irányítása, a HS szervezet vezetése, a munkatársak szakmai és vezetői támogatása
  • A HS tevékenység eredményeinek negyedéves és éves értékelése, prezentálása, az éves HS fejlesztési, intézkedési és költség terv kidolgozása, jóváhagyatása
  • A vállalati folyamatokra, telephelyekre, szervezeti egységekre kiterjedő egészség-, munka- és tűzvédelmi szabályozások és előírások kidolgozása, folyamatos fejlesztése, a kapcsolódó programok és akciótervek gyakorlati megvalósítása
  • Az előírások betartásának ellenőrzésére bejárásokat szervez, dokumentálja a megállapításokat, gondoskodik akciótervek és javító intézkedések kidolgozásáról, és ellenőrzi a megvalósítást
  • Beruházási, fejlesztési munkák keretében a berendezésekre vonatkozó munkabiztonsági és egészség- és tűzvédelmi előírások kidolgozása, hatósági engedélyeztetése
  • Gépek, berendezések üzembe helyezési és nagyjavítás utáni újraindítási eljárásában a munka-, és tűzvédelmi valamint foglalkozás-egészségügyi megfelelőség ellenőrzése
  • Kockázatelemzések, kockázatértékelések kidolgozása, intézkedések kezdeményezése
  • Balesetek, események kivizsgálása, jegyzőkönyvezése, kiküszöbölő intézkedések kezdeményezése
  • HS vonatkozású oktatások szervezése, oktatások koordinálása

Elvárások

  • Mérnöki, szakmérnöki diploma HS, munkavédelem, biztonságtechnika szakirányokon vagy felsőfokú releváns diploma + szakirányú technikusi végzettség/ek
  • Angol nyelvtudás előny
  • Minimum 8 év szakmai tapasztalat HS területen gyártóvállalatnál
  • Vezetési tapasztalat
  • Rendszerszemlélet, jó elemző- és problémamegoldó készség, kiváló kommunikációs készség

  • Vezetői alapfizetés, teljesítmény prémium, cafeteria, cégautó
  • Folyamatos fejlesztés alatt álló, tiszta környezet, fejlesztésalapú változást támogató vállalati kultúra
  • Továbbképzések támogatása

A munkavégzés helye

Nyíregyháza környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MUNKA- ÉS EGÉSZSÉGVÉDELMI VEZETŐ (HS MANAGER), Nyíregyháza környéke

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
E-mail: 00365@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-20-30-800
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
További ajánlataink
BIZTONSÁGI VEZETŐ (Security Manager) (Nyíregyháza környéke)
EHS KOORDINÁTOR (Bács-Kiskun megye)
ÁLTALÁNOS ÜGYEK KOORDINÁTOR, ÜGYVEZETŐI IRODAVEZETŐ (GENERAL AFFAIRS) (Kecskemét)