Megbízónk neves autóipari multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

MINŐSÉGÜGYI TERMÉKMÉRNÖK – BŐRFELDOLGOZÁSI ISMERETEK

Feladatok

  • A beszállítói és gyártási minőségügyi folyamatok felügyelete a termék vevői követelményeinek megfelelően
  • A minőségügyi rendszer fenntartása és folyamatos fejlesztése
  • Új termék bevezetési folyamatok (prototípus gyártás) támogatása
  • Mérési, vizsgálati módszerek bevezetése
  • Felmerülő alapanyag probléma esetén reklamációk indítása a beszállítók felé, 8D riportok kiértékelése
  • Beszállítók értékelése, fejlesztése
  • Dolgozók oktatása, a szervezet minőségügyi auditokra történő felkészítése
  • Részvétel belső, külső és beszállítói auditokban
  • Javító- és helyesbítő intézkedések bevezetése, megvalósulásuk felügyelete
  • Költségcsökkentési folyamatok támogatása, intézkedések kezdeményezése
  • Minőségügyi dokumentációk készítése, felügyelete
  • Elemzések, riportok készítése a vezetőség felé
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal, nemzetközi partnerekkel

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Min. 3 év szakmai tapasztalat az alábbi területek egyikében: minőségügy/termékmérnök/design mérnök
  • Autóipari tapasztalat
  • Autóipari szabványkövetelmények és technikák ismerete (IATF, PPAP-CP, FMEA, MSA, SPC, 8D, stb.)
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • MS Office ismeret
  • Proaktív személyiség
  • Erős problémamegoldó és érdekérvényesítő képesség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Rendszerszemlélet

Előnyt jelent

  • Német nyelvismeret

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, modern nagyvállalati környezet
  • Dinamikus csapat
  • Multikulturális környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások (13. havi fizetés, cafeteria, étkezési támogatás, bejárási támogatás)
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)

A munkavégzés helye

Kecskemét

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MINŐSÉGÜGYI TERMÉKMÉRNÖK – BŐRFELDOLGOZÁSI ISMERETEK, Kecskemét

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: 00471@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
További ajánlataink
MINŐSÉGÜGYI CSOPORTVEZETŐ (Veszprém megye)
COMMODITY SQA MÉRNÖK (Elektronikai termékek) (Veszprém megye)
GARANCIÁLIS ANALÍZIS MÉRNÖK - HARDWARE MÉRNÖK (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) (Veszprém környéke)
GARANCIÁLIS MÉRNÖK (WARRANTY ENGINEER) (Veszprém környéke)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Veszprém megye)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Pápa környéke) (Pápa környéke)
SENIOR MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (Fejér megye)
SENIOR QUALITY TECHNIKUS (Angol nyelvtudás) (Veszprém környéke)
SQA MÉRNÖK (Veszprém környéke)
TERMELÉSI MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (Fejér megye)