Bács-Kiskun megyei nemzetközi hátterű gyártó vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

MINŐSÉGÜGYI RENDSZERMÉRNÖK

Feladatok

  • A vállalat minőségügyi rendszerének fenntartása, fejlesztése
  • Társosztályok támogatása a szabvány szerinti követelményeknek és a vállalat központi előírásainak való megfelelésben
  • Minőségügyi dokumentáció felügyelet
  • Minőségügyi technikák vállalaton belüli alkalmazásának támogatása
  • Minőségügyi folyamatok támogatása (APQP, belső hibák kezelése, vevői reklamációkra hozott intézkedések felügyelete)
  • Audittervek elkészítése, folyamat és rendszerauditok koordinálása, lefolytatása
  • Társosztályok auditra történő felkészítése
  • Külső és belső auditokon való részvétel
  • Feltárt nemmegfelelőségekre hozott helyesbítő intézkedések monitorozása
  • Minőségügyi oktatások szervezése és megtartása az új és meglévő dolgozók számára
  • Minőségügyi célok figyelemmel kísérése, szükség esetén akciók, intézkedések kidolgozása
  • Minőségügyi rendszerfejlesztő projektekben való közreműködés
  • Vállalati LEAN folyamatok (5S, 6Sigma, KAIZEN, stb.) támogatása
  • Riportok, prezentációk készítése a vezetőség felé

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (ideálisan minőségügyi)
  • Minőségügyben szerzett 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Rendszermérnöki tapasztalat autóipari vagy más multinacionális gyártó vállalatnál
  • Minőségügyi szabványok: ISO 9001, IATF, (VDA ismeret-előny) és minőségügyi technikák: APQP, PPAP, FMEA, CP, 8D, PDCA, 5Why, SPC, MSA stb. ismerete
  • Auditálásban (folyamat, rendszer) szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Informatikai ismeretek
  • Határozott fellépés
  • Kiváló kommunikációs és szervező készség
  • Jó együttműködési képesség
  • Precíz, megbízható munkavégzés

Amit megbízónk nyújt

  • Megbízható, nemzetközi hátterű vállalat
  • Folyamatfejlesztési projektek
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások (cafeteria, 13. havi fizetés, éves bónusz, bejárási/albérleti támogatás)
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)

A munkavégzés helye

Bács-Kiskun megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MINŐSÉGÜGYI RENDSZERMÉRNÖK, Bács-Kiskun megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: 00573@impc.hrszoftver.hu
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
MÉRNÖKSÉG VEZETŐ (Manufacturing and industrial engineering) (Kecskemét környéke)
MINŐSÉGÜGYI VEZETŐ (Veszprém környéke)
MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Új autóipari termékvonal) (Jászberény)
MINŐSÉGÜGYI CSOPORTVEZETŐ (Veszprém megye)
BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK - Senior SQA (Székesfehérvár)
COMMODITY SQA MÉRNÖK (Elektronikai termékek) (Veszprém megye)
GARANCIÁLIS ANALÍZIS MÉRNÖK - HARDWARE MÉRNÖK (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!) (Veszprém környéke)
GARANCIÁLIS MÉRNÖK (WARRANTY ENGINEER) (Veszprém környéke)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Veszprém megye)
MINŐSÉGELLENŐR (2 VAGY 3 MŰSZAKOS MUNKAREND, FÉMFORGÁCSOLÁS) (Budapest (Dél-Pest))