Nemzetközi tulajdonosi hátterű megbízónk elektromos járművek hajtásrendszeréhez fejleszt és gyárt komponenseket, célkitűzése innovatív hajtástechnikai megoldásokkal a jövő fenntartható és kibocsátásmentes mobilitásának megvalósítása.  Számára a felépítési és felfutási szakaszban lévő Fejlesztő részleghez keresünk elhivatott szakembert az alábbi pozícióba:

MINŐSÉGÜGYI MUNKATÁRS

Feladatok

  • Termékek minőségének biztosítása különböző vizsgálatokkal
  • Rendszeres vizuális ellenőrzések (szakító vizsgálatok, dimenzionális és súlymérések) elvégzése
  • Röntgen vizsgálatok elvégzése
  • Gyártási folyamat indítása
  • Sorozatminták kezelése,ellenőrzése
  • Gyártás során keletkező hibák okainak kivizsgálása
  • Reklamációk kezelése
  • Késztermékek/ Félkész termékek zárolása esetleges hiba fellépése esetén
  • Kieső termékek első szintű analizálása és a nem megfelelő termékek selejtezése, selejt könyvelés előkészítése

Elvárások

  • Középfokú végzettség, a munkakör szempontjából releváns területen
  • Sorozatgyártásban operátori munkakörben szerzett legalább 1 éves tapasztalat
  • Minőségügyi területen szerzett tapasztalat,
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • ISO szabvány ismerete
  • Excel, Word alapszintű ismerete
  • Alapfokú angol nyelvtudás előnyt jelent

  • Szakmai ambíciókat, kreatív kezdeményezéseket támogató innovatív szellemű vállalati kultúra
  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag (teljesítménybónusz, cafeteria, étkezési hozzájárulás, bejárási támogatás, 13. havi juttatás)
  • Korszerű gyár, tiszta környezet, modern munkaeszközök
  • Teljesítményt elismerő perspektíva felfutó nagyvállalatnál

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MINŐSÉGÜGYI MUNKATÁRS, Veszprém megye

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: anna.kovago.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-1-882-3520
COMMODITY SQA MÉRNÖK (Elektronikai termékek) (Veszprém megye)
GARANCIÁLIS MINŐSÉGÜGYI VEZETŐ – WARRANTY MANAGER (Közép-Dunántúl)
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (Pápa környéke)
MINŐSÉGÜGYI FOLYAMATMÉRNÖK (Fejér megye)
MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (Bács-Kiskun megye, Dél-Alföld)
MINŐSÉGÜGYI RENDSZERMÉRNÖK / QUALITY SYSTEM ENGINEER (Fejér megye)
MINŐSÉGÜGYI VEZETŐ (Bács-Kiskun megye)
SENIOR SQD MÉRNÖK (ÖNTVÉNY MEGMUNKÁLÁSI SZAKÉRTŐ) (Budapest (Dél-Pest))
SQA MÉRNÖK (Fejér megye)
SQD MÉRNÖK – BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGFEJLESZTŐ MÉRNÖK (Dél-Alföld)